Skocz do zawartości

Wykrywacze c.d...


Gość Irek

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie, w nowym sezonie łowieckim chciałbym życzyć wszystkim kolegom poszukiwaczom, wymarzonych trafień. W kwietniu 01 kupiłem wykrywacz Bounty Hunter Traker IV.Choć zakup był zupełnie przypadkowy jestem z niego bardzo zadowolony.Czytając Wasze linki odnośnie sprzętu, okazuje się,że mogę być jeszcze bardziej zadowolony gdy zmienię sprzęt.I tu zaczynają się schody co wybrać.Wiem,że to zależy od tego co chcę szukać.Mieszkając w Gd.- Oliwie sporo chodziłem po leśnych ścieżkach ale i po okopach.Tak więc nowy sprzęt powinien być lekki jak Traker(może lżejszy?)oraz posiadać dyskrymin. tonową,powinien pracować na kilku częstotliwościach jak Minelaby a co najważniejsze kosztować ok.2500 PLN. Nie odsyłajcie mnie do ofert producentów, chodzi mi o zdanie użytkowników. Z góry dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Także używałem Trackera IV. Dobry sprzęt. Naprawdę lekki ( i to chyba podstawowa zaleta Bounty Hunterów).
Jeśli szukasz lżejszego to niestety nie znajdziesz. Lepszy napewno. Propnuję Minelaba. Dobry sprzęt w umiarkowanych cenach (np. Musketeer), ale trochę ważą. Ze swoim na początku nie mogłem chodzić dłużej jak 4 godziny.
Napewno znajdziesz jeszcze innych producentów którzy mają lepiej wyważony sprzęt z którym się wygodnie chodzi, ale myślę że większość bedzie zdecydowanie lepsza od Trackera IV.
Proponuję Minelaba Musketeer.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź.O Musketerze myślałem już rok temu ale zrezygnowałem z powodu braku onów"i w porównaniu z Trackerem zbyt dużej masy.A przy okazji, jak ustawiasz swą maszynę - ja mam na dyskrymin. tonowej, do tej zwykłej" nie mogę się przekonać.W ogóle zastanawiam się czy warto zmienić sprzęt.Jak napisałem mam dobre wyniki.Zastanawiam się tylko czy nie zostawiam czegoś poza zasięgiem. Jeśli masz jakieś pytania do mnie odnośnie tego sprzętu i osiągów to bardzo proszę.

Irek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Moich dwoch kolegow-poszukiwaczy ma Trackery IV i wiem, ze jak na te cene to wykrywacze sa bardzo dobre. Nie mniej, gdy ja kupilem wspomnianego juz Musketeera, prawie zawsze jestem krolem polowania" :) Fakt, ze Minelab ze 2x ciezszy, ale gdy dziewczyny zobacz te bule na prawym ramieniu... ;)))
Ciezszy wykrywacz lepiej sprawuje sie na zarosnietych lakach, czy rzysku. Z BHunterem za bardzo nie pochodzisz po krzakach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie