Skocz do zawartości

Na tyłach wroga


guerra

Rekomendowane odpowiedzi

pojawiło się takie coś w Beverly Hills" jako PREMIERA.

Ciężko to pożyczyć ale notka zachęca. Ardeny i słynna egzekucja alianckich jeńców przez SS. Dwóćh z nich ucieka...


No właśnie...a czy ktoś już ten film widział??? Bo jakoś się już podnieciłem wizją konsumpcji tegoż dzieła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ten film, w sumie zadna rewelacja troszke nudny i monotonny ale są też i ciekawe momenty (walki, niestety mało), jest też ciekawe spojrzenie na egzekucje a właściwie to dlaczego miała miejsce), ale nie bede zdradzał szczegułów :-) tak czy siak film warto obejrzeć, niewątpliwą zaletą jest to że jest on oparty na faktach.
Pozdrawiam Mateusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Witam. chociaż niema wielkich scen batalistycznych to mi się podobał.Scena rozwałki jeńców amerykańskich jest wersją najbardzej prawdopodną do prawdziwej.No i troche zadużo śniegu jak na początek ofesywy w Ardenach. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
... ucieka 3 z jednym karabinem :)
troche nudny ten film. juz kiedys bylo cos podobnego jak kilku amerykanskich zolnierzy znalazlo sie na tylach wroga i probuje sie przedrzec do swoich (nie pamietam tytulu).

troche te scenariusze nowych amerykanskich wojennych produkcji sa odgrzewane.
drugim takim filmem jest W rekach wroga" podobny do U-275" (nie pamietam numeru) ale gorsza obsada. film naiwny. bomby glebinowe wala prosto w okret i nic... coz obejrzec trzeba.

moze nastapi jakis przelom.. po Komapanii Brani przydaloby sie cos rownie realistycznego.

pozdr
robert_kudelski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie