Jump to content

Czy to nie jest nasz 7 TP??


okejos

Recommended Posts

Dostałem od znajomego płytę z niemieckimi fotografiami (ok 250 zdjęć) duzo z nich jest z walk we francji, ale parę mnie zastanawia np te dwa czy to nie jest nasz 7 TP??. zainteresowanym (w miarę możliwości służę innymi itrygującymi mnie fotkami).


Link to comment
Share on other sites

wiać także malowanie na 7TP. pozostałe zdjęcia są niestety bardziej smutne bo przedstawiaja bobojowiska z ciałami żołnierzy.ale po świętach ci wyślę,może nie są z Polski
Link to comment
Share on other sites

1. Faktycznie trafienie jest nieco z góry. Biorąc pod uwagę, że poruszał się po drodze, to pomysł z atakiem lotniczym tym bardziej jest prawdopodobny.
2. Co do 7tp dwuwieżowego, to niestety nie miałem jeszcze w ręce albumu Trojcy. Podejrzewam, że ujęcie jest inne, więc tej tankietki w tle nie widać?

jotes
Link to comment
Share on other sites

Nie tylko Ciebie :-) Niezależnie od celu, w jakim to zrobiono musiało to zabrać trochę czasu i wysiłku, co mogłoby potwierdzać, że był to atak lotniczy w pewnej odległości od linii frontu. Ile to mogło ważyć? Przynajmniej z ćwierć tony?
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Nie przypominam sobie.
Chyba dużo 7Tp ze zdemontowanym uzbrojeniem pochodzi z Armii Prusy". Czytałem ostatnio o ich drodze ku Wiśle i wyszło, że masę czołgów musieli zostawić z powodu braku nafty w okolicznych wsiach.
Pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information