Skocz do zawartości

Czy to nie jest nasz 7 TP??


okejos

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem od znajomego płytę z niemieckimi fotografiami (ok 250 zdjęć) duzo z nich jest z walk we francji, ale parę mnie zastanawia np te dwa czy to nie jest nasz 7 TP??. zainteresowanym (w miarę możliwości służę innymi itrygującymi mnie fotkami).


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiać także malowanie na 7TP. pozostałe zdjęcia są niestety bardziej smutne bo przedstawiaja bobojowiska z ciałami żołnierzy.ale po świętach ci wyślę,może nie są z Polski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Faktycznie trafienie jest nieco z góry. Biorąc pod uwagę, że poruszał się po drodze, to pomysł z atakiem lotniczym tym bardziej jest prawdopodobny.
2. Co do 7tp dwuwieżowego, to niestety nie miałem jeszcze w ręce albumu Trojcy. Podejrzewam, że ujęcie jest inne, więc tej tankietki w tle nie widać?

jotes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Ciebie :-) Niezależnie od celu, w jakim to zrobiono musiało to zabrać trochę czasu i wysiłku, co mogłoby potwierdzać, że był to atak lotniczy w pewnej odległości od linii frontu. Ile to mogło ważyć? Przynajmniej z ćwierć tony?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Nie przypominam sobie.
Chyba dużo 7Tp ze zdemontowanym uzbrojeniem pochodzi z Armii Prusy". Czytałem ostatnio o ich drodze ku Wiśle i wyszło, że masę czołgów musieli zostawić z powodu braku nafty w okolicznych wsiach.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie