Jump to content

Udogodnienie na forum?


Bocian

Recommended Posts

Opcja samodzielnego dodawania zdjęć do forum przeszła wstępne testy pozytywnie. W związku z tym została udostępniona wszystkim zalogowanym osobom z ilością postów powyżej 20. Nie jest to żadna dyskryminacja ale kolejna faza testów. Docelowo opcja ta zostanie udostępniona wszystkim zarejestrowanym użytkownikom.
Link to comment
Share on other sites

Zapomniałbym dodać. Jeżeli ktoś ma mniej niż 20 postów na koncie a chciałby dodać fotkę to wystarczy email do mnie i odblokuje mu tą opcję. Nie trzeba podbijać sobie sztucznie cyferki do 20 :)

Przy dodawaniu samodzielnym zdjęć zostało wprowadzone parę ograniczeń. Wielkości zdjęcia (max.600x600), wagi" pliku (100kb), rodzaju pliku (tylko jpg) i ilości (1 zdjęcie za jednym razem). Mała podpowiedź: jeżeli ktoś chce dodać dwa lub więcej zdjęć to albo można nadal tradycyjnie przesłać do mnie lub wystarczy dodać jedno zdjęcie, po czym jako odpowiedź w tym wątku drugie, itd.
Link to comment
Share on other sites

a co sadzicie o mozliwosci by wprowadzic opcjie by autor zaznaczalopcjie by post byl kasowany powiedzmyn po 2 tygodniach tyczy sie postow typu do ...
lub gdy nie ma odpowiedzi?
na ogol nie chce sie szukac i utor stawia ten sam problem w kolejnym poscie
moze byto nie powodowalo zarastania forum?
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information