Skocz do zawartości

 Wykrywacz Nowaka


Gość Zbych

Rekomendowane odpowiedzi

Pan Nowak ma swoją stronkę,nie pomnę niestety adreu,ale jak na wyszukiwarce wpiszesz Notronik to na pewno znajdziesz.A o jakim modelu szukasz informacji, bo w ofercie Nowak ma kilka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaję adres i telefony Pana Zbyszka;
Z. N. Elektronik, ul. Leśna 7E/3, 42-300 Myszków, tel 032 - 315 80 91 lub 0603 352 113
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem ostatnio 3 dni w terenie z kumplem ktory uzywa Nowaka. Wnioski mam 2 - rewelacyjne osiagi, i tandetne wykonanie. Bylem swiadkiem jak koles wyciagnal 2 helmy niemieckie z 1,2m, oraz znalazl granat mozdzierzowy 81 mm na podobnej glebokosci (fakt ze uzywal duzej cewki, ok. 30cm). Niestety przyjemnosc z szukania psuly ciagle awarie, spowodowane badziewiarskim wykonaniem. Gdyby p. Nowak popracowal troche nad jakoscia wykonania, to bylby to naprawde zajebisty sprzet do poszukiwania militariow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie awarie - co dokladnie masz na mysli?
Przez pewien czasu mialem ten wykrywacz i potwierdzam - jego osiagi sa fenomenalne :)
I jeszcze jedno - cewka 30 cm wcale nie jest duza, to jest cewka mala. Nowak oferuje takze cewki 42(lub podobna) i najwieksza - 60 cm. Wszystkie cewki sa bardzo tanie - my za 60 dalismy cale 50 zl :))) Cewka jest super - wykrywacz osiaga na niej maksymalny zasieg, niestety przy tej wielkosci nie wykrywa malych przedmiotow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psuly sie glownie przelaczniki, sama konstrukcja tez byla wielokrotnie naprawiana, na szczescie jest to typowy \klozetowiec\", a rury PCV sa dostepne nawet na njwiekszym zadupiu :)Co do cewek - faktycznie ta 30cm jest najmniejsza, ale nie zmienia to faktu ze i tak jest duuuza. Fatalnie rozwiazane jest tez zasilanie - jest to po prostu 8 \paluszkow\" akumulatorow, owinietych tasma ktora trzyma je w kupie, i polutowanych drucikami. Poniewaz w czasie ladowania nie swieci sie zadna kontrolka, zdarzylo sie raz ze wysunela sie ladowarka z gniazda w wykrywaczu, i na nastepny dzien sprzet pochodzil tylko przez 2h , a potem \zdechl\" w srodku lasu. Duzo lepszym rozwiazaniem bylaby mozliwosc wozenia tam zwyklych baterii, tego jednak niestety producent nie przewidzial. Co warte jeszcze odnotowania, to to ze ten sprzet jest bardzo dobrze wywazony - reka sie prawie wcale nie meczy, nawet po calym dniu poszukiwan. Jedyny feler to ta jakosc - i dlatego bym go nie kupil, bo kiedy ide na poszukiwania, to chce sie tym cieszyc, a nie wk...wiac z powodu psujacego sie sprzetu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego wyważenia, to jest faktycznie całkiem niezłe, ale tylko przy cewce 30 cm. Po włożeniu 42 całe wyważenie biorą diabli.Ale oprócz osiągów plusem tego sprzętu jest to, że przy zmianie cewki nie trzeba bawić się z (...)śrubkami,kolejnym jest cena(to chyba najlepszy stosunek jakości do ceny w przypadku sprzętu krajowego i nie tylko).Poza tym , jeśli chodzi o zasilanie to są wersje z bateriami.Radzę też skontaktować się osobiście z p.Nowakiem,często robi według osobistych wymagań.
Wykrywacz, rzecz jasna :) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten koles co kopie dziury po 1,5m to ja.przyznaje sie.Osiagi sa rewelacyjne Jankos mowi o cewce 15 cali.Mam tez 30 i..7 cm/samoroba/dodana jako druga niezalezna do dolkow.Zasieg tej ceweczki do 20 cm.Czyli tyle co sredniej klasy wykrywacz.Chodzilem z kilkoma wykrywaczami i najlepsze osiagi ma ten najprostszy model Nowaka.
Co do awaryjnosci to fakt-kiepskie podzespoly/wylaczniki/gniazda/ sa przeznaczone do domowego uzytku-nie w las.Podobnie z obudowa gdy kiedys cewka zaplatala sie w jezynach ta sie rozpadla.
Zasilanie tez powinno sie rozwiazac inaczej.
Natomiast wywazemie-ideal po polu mozna z nim chodzic caly dzien trzymajac go na jednym palcu.-w lesie tak sie nie da.
Podsumowujac-Nowak jest dobry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sprawa realizacji zamówienia w firmie pana Nowaka jak długo się czeka i czy gość jest słowny i terminowy ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
wykrywacz nowaka jest naprawde super.kupywałem u niego niecały miesiąc temu,wcześniej miałem vlf,dukat1,z firmy pen elektronik.chodziaż ten jest pi głównie namilitaria chodziaż do monet też jest dobry,ale nie do monet brązowych(nieiem czemu)nowak poprawił sie poza tym dóżo zjechał z ceny po prostu polabidowałem troche i mam super wykrywacz za rozsądną cene(spoko gościu)ale z tą cena to nieurywajcie za dużo bo gościu na chleb by niezarobił i tak za taką cene taki wykrywacz to prawie za darmo.mam ten najlepszy model z dyskryminacją i wskaznikiem głebokości(ale nie cyfrowym tylko liniowym)naprawde polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie