Skocz do zawartości

Westerplatte w Empiku - Zaproszenie na spotkanie


wachmistrz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
5 listopada br. o godz. 1800 w Empik Megastore w Gdańsku przy ul. Podwale Grodzkie 8 odbędzie się spotkanie, podczas którego będę z Krzyśkiem, współtwórcą komiksu Westerplatte. Załoga Śmierci", podpisywać nasz album i przy okazji odpowiadać na pytania Czytelników oraz zainteresowanych tym tematem. Zapraszam.
wachmistrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy gdzie poszło to zamówienie, bo raczej nie do wydawnictwa, a zapewne do hurtowni, czyli pośrednika. A z pośrednikami to już różnie bywa. Jak hurtownia ma na składzie np. 200 egzemplarzy i zamówienie ma na 200 gdzieś z Polski (np. od kolejnej hurtowni - i tak bywa) to sama musi zaczekać na kolejną partię dla siebie, żeby obsłużyć pozostałe księgarnie.
To też kwestia niedoinformowania księgarzy, jak i lekceważenia przez nich takiego medium jakim jest komiks, niestety.
Dopytałem się o sprawę zaopatrzenia Empiku w Poznaniu i wiem, że trochę egzemplarzy poszło już do nich. Więc zapewne jeszcze nie doszło.
Księgarnie sieci Matras w całej Polsce jeśli nawet nie mają to powinny ściągnąć szybko ze swoich składów księgarskich nawet 1 egzemplarz dla klienta - z tego co się orientuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do Mr Bociana o wykasowanie tego wątku, bo już tu jakoś za bardzo komercją czuć ;) Miała to być tylko informacja o spotkaniu, a jakoś temat odbiegł nie tam gdzie trzeba. Info o spotkaniu jest w dziale ogłoszenia, wspomnę jeszcze o nim w nieśmiertelnym wątku o Wtte. I to wystarczy :)
Pozdrawiam. wachmistrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie