Skocz do zawartości
  • 0

Pocisk


jasradocha7

Pytanie

Witam wszystkich znawców tematu!
Czy ktoś może mi powiedzieć co to za amunicja,z jakiej broni została wystrzelona i jaki zasięg miała ta broń.Wykopaliśmy to cacko z kolegą ale oczywiście zostawiliśmy w spokoju.Leżało w starym,prawie wyschniętym stawie więc sądzimy,że go woda wychamowała i jest cały czas uzbrojony i gotowy.Zależy mi na identyfikacji więc z Góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Z obrazka jest jedno pewne ze jest to niewybuch (pierscien uszczelniajacy z odbiciem bruzd biorac pod uwage ze jest to pocisk kalibru co najmniej 75mm) a co za tym idzie rzecz ktora nie wybuchla 60-80 lat temu i nie zabiła (powiedzmy Hansa Jaegera) ale w sprzyjajacych warunkach moze wybuchnac i teraz.
Spojrz kolego na swoje raczki ................................................................................................................. chcesz je miec? Zostaw to w spokoju! Powaznie!!!


Z powazaniem vonadamski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasradocha7 tak mysle ze to twoje pierwsze fanty, nie zniechecaj sie tą krytyką(oczywiście słuszną w odpowiedzi na twe pytania), zostawiłes to tam gdzie znalazłes - chwała tobie.Przed toba jeszcze duzo cacek", poczytaj posty ludzie poruszaja rozne tematy a potem pytaj a oszczedzisz sobie słownego linczu. To tak na przyszłość.
z szacunkiem
amator kaznodzieja JV



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich znawców tematu!
Czy ktoś może mi powiedzieć co to za amunicja,z jakiej broni została wystrzelona i jaki zasięg miała ta broń.Wykopaliśmy to cacko z kolegą ale oczywiście zostawiliśmy w spokoju.Leżało w starym,prawie wyschniętym stawie więc sądzimy,że go woda wychamowała i jest cały czas uzbrojony i gotowy.Zależy mi na identyfikacji więc z Góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwolnij trochę, czego oczekujesz od ludzi?
Najpierw pytasz się czy można go rozbroić a potem że nie chcesz go rozbrajać. Tematy grzebiania przy niewypałach i niewybuchach są zakazane na tym forum a ludzie reagują na to alergicznie.
Zadałes pytanie po cyzm po godzinie już się gorączkujesz że nie masz odpowiedzi. Zwolnij, poczekaj, wyluzuj.
Przy tak zadanym pytaniu i takim wejściu nie dziw się że będą głupie uwagi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czlwieku idz sie lecz!!zakladasz dwa takie same watki na oddzielnych forach i jeszcze sie pytasz czy da sie rozbroic!chcesz sproboj ale nikt z forum nie wezmie za twoje zycie odpowiedzialnosci! przyjedz do lubuskiego pokaze ci dziesiatki miejsc gdzie takie scierwo jak twoje na zdjeciu wychodzi.jezeli jest ci zycie nie mile to wez sie idz powiesic na drzewie przynajmniej nie bedzie problemu z zidentyfikowaniem twojego ciala i nikt nie bedzie sie brudzil przy zbieraniu twoich konczyn i wnetrznosci!
pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie