Jump to content

Paranormale Division


seint

Recommended Posts

Hallo
Jestem tu Nowy.Chcialbym aby mnie ktos wciagnol w tematyke.
Mieszkam W Niemczech, umiem perfekt Deutsch i muglbym pomuc.

Pozatym Moj Ojcies Sluzy w Paranormale Division pod Himmlerem.Dziadek sluzyl w SS w Krakowie SZUKAM SLADOW.

Prosze o odpowiedz na Paul.p@freenet.de
Link to comment
Share on other sites

Niepotrzebnie się naśmiewacie. Himmler rzeczywiście był okultystą. Wierzył, że jest wcieleniem Heinricha I (Henryka I) i odprawiał rytuały okultystyczne. Słyszeliście o zamku Wewelsburg? Nie wszystko, co wydaje się idiotyczne, musi być nieprawdą.

Marcus

P.S. Seint, ja Ci wierzę :-)
Link to comment
Share on other sites

Ello ! Podzielam zdanie Marcusa i również niemam zamiaru nabijać sie z tematu . Obserwuje od początku forum o Riese bo interesuje mnie temat i to bardzo , ale widze że forum umiera śmiercią naturalną ( przykre ale jednak )Widocznie taka wredna jest natura Polaka .... zresztą to jest do tego stopnia żałosne że nie mam zamiaru sie wgłębiac

Ps. Sorki Seint za za podejście do sprawy aż przykro stwierdzić ale jednak moich rodaków Polaków , którzy nic nowego do sprawy nie wnoszą ale tylko skaczą sobie do oczów , żrą sie o byle gówno i potrfią sie nabijać ze wszystkiego w koło. Jest to mój pierwszy post tutaj i licze sie z tym że zostane spluty przez starych wyjadaczy za moje stanowisko , no cóż przykre ale prawdziwe
Link to comment
Share on other sites

Tu sie nikt nie nabija z tematu .Ze Himmler byl okultysta i bawil sie w czarny zakon to jest fakt.Ale co do Paranormale Division to mam watpliwosci:-)

Seint jak szukasz sladow to skontaktuj sie z Deutsche
Dienststelle w Berlinie podaj dane osob ktorych przebieg sluzby w SS cie interesuje i jak cos tam maja to otrzymasz.
kosztta wysokosci 16.70€

strona w necie http://www.dd-wast.de

Nara

Link to comment
Share on other sites

Co do stosunku do armii niemieckiej, to partyzanci puszczali wehrmachtowców w samych gatkach, gdyż przydawały się ich mundury i buty. Natomiast tych z SS rozwalali.
Link to comment
Share on other sites

Zaiste naukowe podejście do tematu. A może koledzy wiedzą co to były za formacje związane z tuzami III Rzeszy. Kraków, a może transporty w jego okolice, a może przenieśli go w sierpniu 1944 r do Warszawy na Wolę. Powód do dumy ? Wątpliwe chyba tylko dla Paranormale Facetów.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information