Skocz do zawartości
  • 0

nieśmiertelnik SS Nordland !!pomocy !!


ZnaChoR

Pytanie

a więc prosze o pomoc w rozszyfrowaniu nieśmiertelnika :
433
Fr.W.Pz.Gren
11.SS.Nordland

zaa odpowiedzi z góry dziękuje!!
prosiłbym też o ceny owych nieśmiertelników. W jakich przedziałach cenowych oraz ile ten nieśmiertelnik jest warty??
ps.Materialistą nie jestem, tylko jestem ciekaw.
pzdr.ZnaChoR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

a więc tak.powiem wam prawde koleś w sklepie z antykami chce go sprzedać za 90 złotych.a ja chce wiedzieć co oznaczają skróty na nim oraz czy takowe nieśmiertelniki się zdarzają(czyli to co oznaczają skróty czy ta formacja naprawde istniała)
ps.wiem z doświadczenia że koleś w tym sklepie tandety niewciskia ale może tą tandete ktoś mu wcisnął :-).
a więc za wszelkie informacje na temat tego nieśmiertelnika bardzo dziękuje.
czekam na wasze propozycje, oraz na rozwikłanie tej zagadki!!
pzdr.ZnaChoR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam w kolekcji 6 nieśmiertelników SS NORDLAND żaden nie jest tak opisany jak twój, to po prostu wesoła twórczość producenta, który wybił nazwę dywizji i jej numer, krótko mówiąc lipa na 1000%, niewarta 5 zł,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaleziona na Mierzei Wiślanej pieczątka feldpost nr.41450C należąca do 4 SS Pz-Gren Brigade Nederland (45 pułk 2 batalion 7 kompania) . Jeśli ktoś ma informacje o walkach tej jednostki w rejonie Gdańska proszę o info.
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc prosze o pomoc w rozszyfrowaniu nieśmiertelnika :
433
Fr.W.Pz.Gren
11.SS.Nordland

zaa odpowiedzi z góry dziękuje!!
prosiłbym też o ceny owych nieśmiertelników. W jakich przedziałach cenowych oraz ile ten nieśmiertelnik jest warty??
ps.Materialistą nie jestem, tylko jestem ciekaw.
pzdr.ZnaChoR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie