Skocz do zawartości

Jaki sposób na nową ustawę?


gumiś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Poszukiwaczy>Podpowiedzcie mi jaki macie sposób(wytłumaczenie )na ewentualne spodkanie w czasie wykopek wiadomo z kim.
POZDRAWIAM WSZYSTKICH>
Czy ktoś może juz doznał niemiłych spodkań z nową ustawą.
CZEGO NIKOMU NIE ŻYCZĘ>!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://odkrywca.pl/index1.php?action=forum&iletab=jedna&sub=pokaz_watek&id_forum=0&ktory=96063#96063

jest wyszukiwarka, jest kilka dzialow, sa rozne fora - szukaj, czytaj, analizuj, wyciagaj wnioski, myslenie rozwija.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rusz głową zamiast tylko nosić ją na karku ;))))))
Ja się nigdy nie ukrywałem się podczas poszukiwań a i niedawno zdarzyło mi się w pewnej wsi przeszukiwać plac koło budynku iebieskich panów" i wybieram się tam w środe ponownie :)

Mówi się że najciemniej jest pod latarnią....

pozdr.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ornitologa - szukasz ptasich obrączek, a w tym rejonie akurat są trasy przelotów bocianów, gawronów czy innych tam ptaszysk,
Na zgubę - dziewczyna zgubiła na grzybach ukochany pierścionek zaręczynowy, pożyczyłeś wykrywacz i całymi dniami poszukujesz tej cennej zguby (można szukać kluczy, kolczyka, scyzoryka od dziadka, zgubionego na grzybach etc.)
Na łowcę meteorytów - żadna ustawa nie zabrania ich poszukiwania,
A przede wszystkim lepiej nie mieć przy sobie fantów typu amunicja, zapalniki, broń lub jej części - lepiej schować, potem szybko do samochodu i chodu do domu. Z guziczków, monet itp. zawsze można się wytłumaczyć, że przypadkowo się znalazło. Chociaż jak kiedyś ściemniałem żandarmowi (szukałem blisko jednostki wojskowej), to się roześmiał, mówiąc, że przecież i tak wie, czego szukam. Pooglądał mój sprzęt, pogadaliśmy chwilkę, życzył mi powodzenia i rozstaliśmy się w pokoju (poprosił, żebym odniósł im amunicję lub broń, gdybym przypadkiem coś trafił - jakoś nie trafiłem:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie