Jump to content

Yoshi45

Forum members
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

95 profile views
 1. Zgadzało by się z tym odwróceniem,ale na pewno jest tam"z" lub "2"na końcu lub na początku po odwróceniu. Jutro postaram się dać zbliżenie na ten element.
 2. Tam jest napisane"9" środek wytarty i kończy się na "z".
 3. Na końcu tej próby jest "z" a na początku"9".
 4. Próba złota jest starta ale widać"9" na początku.Zdjęć nie zrobię lepszych bo telefonem ciężko.
 5. Witam. Posiada ktoś wiedzę na temat tego sygnetu, a mianowicie lata wytworzenia i kto go zrobił? Sygnet raczej kobiecy bo dosyć mała średnica. Waga 4,5g.Próba prawdopodobnie 9K.
 6. Witam. Widział może ktoś podobny medalik i potrafi określić w jakich latach został wyprodukowany? Średnica 19mm.Z jednej strony matka Boska z dzieciątkiem , a z drugiej coś w stylu karcianego"pik", choć możliwe, że to jakaś postać.
 7. Witam. Chciał bym się dowiedzieć czy jest gdzieś dostępna cewka nie standardowa do Garretta APEX? W Internecie nie mogę znalazł żadnych informacji na ten temat, ale na filmiku po rosyjsku na YouTube ktoś testuje dużą cewkę z napisem apex. Jeśli ktoś coś wie więcej na ten temat to proszę pisać. Pozdrawiam.
 8. Witam. Jak w tytule, jest to oryginał czy fals? Bo ten orzełek jakiś taki niewyględny.
 9. Witam. Rozpoznaje ktoś tą plombe? Napisane jest na niej "GOW"lub" GOL1", pod spodem"SM"a małymi literami chyba "Lsw1".
 10. A jakie lata tego gwizdka w przybliżeniu?
×
×
 • Create New...

Important Information