Jump to content

Yoshi45

Forum members
 • Posts

  70
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

211 profile views

Yoshi45's Achievements

0

Reputation

 1. Witam. Poznaj ktoś tego orzełka? Z jakich lat on może być? Średnica to 24mm.Guzik dwuwarstwowy.
 2. Powiem że fajnie się z nim chodzi bo jest dosyć lekki. Wcześniej miałem ace150 więc jestem zadowolony ze zmiany sprzętu. Chodzę z kolegą co ma questa x5 i jeśli chodzi o monety mamy porównywalne wyniki choć garrett dużo droższy. Ciekawe jak by się miał apex w porównaniu do vanquisha 540...
 3. Witam. Chciałbym się dowiedzieć coś więcej o tym guziku bo mam inne wz52 ale ten jest od nich mniejszy(22mm), nie ma sygnacji i tył wykończony był chyba skórą lub innym tworzywem. Jest posrebrzany bo wychodzi na orzełku i na rantach mosiądz lub miedź. Jak go znalazłem był cały w czarnej pytanie która łatwo schodziła przy myciu.
 4. Zgadzało by się z tym odwróceniem,ale na pewno jest tam"z" lub "2"na końcu lub na początku po odwróceniu. Jutro postaram się dać zbliżenie na ten element.
 5. Tam jest napisane"9" środek wytarty i kończy się na "z".
 6. Na końcu tej próby jest "z" a na początku"9".
 7. Próba złota jest starta ale widać"9" na początku.Zdjęć nie zrobię lepszych bo telefonem ciężko.
 8. Witam. Posiada ktoś wiedzę na temat tego sygnetu, a mianowicie lata wytworzenia i kto go zrobił? Sygnet raczej kobiecy bo dosyć mała średnica. Waga 4,5g.Próba prawdopodobnie 9K.
 9. Witam. Widział może ktoś podobny medalik i potrafi określić w jakich latach został wyprodukowany? Średnica 19mm.Z jednej strony matka Boska z dzieciątkiem , a z drugiej coś w stylu karcianego"pik", choć możliwe, że to jakaś postać.
 10. Witam. Chciał bym się dowiedzieć czy jest gdzieś dostępna cewka nie standardowa do Garretta APEX? W Internecie nie mogę znalazł żadnych informacji na ten temat, ale na filmiku po rosyjsku na YouTube ktoś testuje dużą cewkę z napisem apex. Jeśli ktoś coś wie więcej na ten temat to proszę pisać. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information