Jump to content

Qbasslodz

Forum members
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Wiedziałem o nim od zawsze. Ma b.ciekawa historię .44 r .Wyciągnięty z suchego garażu po 24latach postoju...
 2. Mam do kupienia 150 negatywów fotografii zrobionej na potrzeby 3 ciej dywizji pancernej wermachtu. Zamieszczam tylko część na której widoczne sa pojazdy pancerne , lub inne , na innych zdjęciach dużo ciekawych sytuacji , szczegółów. Jednocześnie zapytam ile uczciwie zaproponować sprzedającemu za 150 negatywów.Czy 1000zł to uczciwa cena? Nie znam się i proszę o rzeczową odpowiedź.Za komentarze nic nie wnoszące w temacie z góry dziękuję.
 3. Rozumiem ,że to ten pierwszy egzemplarz na powyższych zdjęciach. A jak się ma kompletowanie części i ewentualne prace przy drugim egzemplarzu ?
 4. Jak udało mi sie ustalić będąc w ten weekend na pomorzu Ten Stug zostal wyremontowany na zlecenie Niemieckiego właściciela , nie mniej jednak z tego co wiem ekipa która to robiła dzięki tej pracy weszła w posiadanie praktycznie drugiego zestawu puzzli potrzebnych do poskładania drugiego Stuga.Dla wytrawnych poszukiwaczy informacji w necie , przewijają się zdjęcia drugiego Maybacha który ma trafić do drugiej sztuki. Nie mam aż tak pewnych informacji ale ta druga sztuka raczej zostanie w kraju :)
 5. Nie jestem biegły w częściach do pojazdów typu hetzer ,ale czy aż takim białym krukiem sa ogniwa gąsienic? Sto razy lepiej prezentował by się stojący na gąskach , przecież przy wydobyciu były ich fragmenty zgadza sie? Jezeli były to ich stan wyklucza odnowienie i zamontowanie do pojazdu???
 6. Jak wieść gminna niesie , to pewien pan z Kłodawy przekazał kolejne 4 koła do 3 ki.Patrząc po wszystkich fantastycznych sprzętach jakie można było zobaczyć , dotknąć na dniach otwartych Poznańskiego muzeum , to z tego też z czasem powstanie piękny eksponat :)
×
×
 • Create New...

Important Information