Jump to content

mocarnytom

Forum members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Tak chyba zrobię pójdę w pole,powiedzcie czy zawsze pytacie kogoś o pozwolenie wejścia na pole ,na pewno nie raz to trudne do zrobienia, czy dopiero tłumaczycie się jak ktoś was najdzie ?
 2. Dzis byłem na plaży no i nic same kapsle , nie wiem co robię żle nic nie mogę znależć na wszystkie dzwięki kopałem , ktoś coś poradzi ???
 3. dzięki bardzo,podobno trening czyni mistrza ,no ale kiedy to będzie :)
 4. ok rozumiem , myślałem że coś nie tak z wykrywką , wiem frycowe trzeba zapłacić nie ma nic za darmo , jak to mówią jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz ! Morze jakaś pomoc co i jak ustawić ,czy czułość na maxsa ?
 5. Zakupiłem coś takiego EURO ACE 350 Cewka DD.Czy ktoś potrafi wytłumaczyć dlaczego np jak ustawie funkcje JEWELRY (jak rozumiem jest wtedy włączona dyskryminacja na kapsle ,gwożdzie itp)to i tak wyszukuje wszystko włącznie z kapslami nie rozumiem ? W trybie JEWELRY pierwsze trzy segmenty są wyłączone a kapsle pokazują się na trzech pierwszych ale po prawej stronie .Czy coś robię nie tak fakt jestem zielony to mój pierwszy wykrywacz jestem otwarty na jakiekolwiek porady i sugestie !!
×
×
 • Create New...

Important Information