Jump to content

mlody2553

Forum members
 • Content Count

  152
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam , czy ktoś słyszał o walkach w Dębogórze podczasz 2wś bo jestem bardzo zainteresowany tym tematem a nigdzie nie mogę znaleźć żadnych informacji na ten temat
 2. Witam dostałem od znajomego niemiecki hełm tylko jest w tak ciężkim stanie że szok... Dosłownie chrup dotykając go robią się dziury. Czy jest jakiś preparat którym mógł bym go pomalować i skleił by tą rdzę żeby trzymał się i zablokował dalszy rozpad?
 3. Witam kolegów i koleżanki , pracował może ktoś na tej cewce z wykrywaczem Rutus Alter 71? Zastanawiam się czy warto wejść w jej posiadanie , czy sprzęt zachowuje się stabilnie i czy zwiększę faktycznie jego głębokość na drobnice jak i na większe przedmioty.
 4. 14 i 21 września od godz. 8.00 na Siekierkowskim Cmentarzu Żołnierzy 1. Armii WP w Starych Łysogórkach, rozpoczną się prace polegające na odnowieniu 1200 białych krzyży na grobach żołnierzy poległych w czasie forsowania Odry i w walkach o Berlin w 1945 Zapraszam wszystkich chętnych do pomocy przy odnawianiu krzyży - zainteresowanych prosimy o potwierdzenie swojego udziału w przedsięwzięciu w Urzędzie Miejskim w Mieszkowicach, tel. 91 4666 900.
 5. Jest ktoś w stanie mi pomóc co to za odznaczenie , nie moge nic znalesc na ten temat
 6. Odłóż troszkę więcej i kup sobie garretta 150 na początek
 7. Witam kolegow taka prośba o id może ktoś wie od czego jest dany przedmiot. Zdrow
 8. Powiem tak nasmarowalem wazelina białą , niby efekt jest fajny ładnie natluscilo ja i zmiekczylo kawalek paska. Zobaczymy co będzie sie działo po jakimś czasie... Zdrów
×
×
 • Create New...

Important Information