Jump to content

maciek422

Forum members
 • Content Count

  311
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ze stodółki zabrałem mu jeszcze niemiecką skrzynkę (na piwo?) ale nie wiem czy epokowa". Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości czy napis Pak" przez c" jest podróbą to nie wiem co mogę więcej w tej sprawie sfotografować.
 2. Łącznie, nazwijmy go panem Czesławem, rozbroił 3 skrzynki. Pozaczepiałem je sobie na ścianie w mojej piwnicy.
 3. Wyłudziłem te resztki skrzyń. Rolnik porozbijał je w ten sposób, że zostały z nich jedynie spody i wierzchy. Zbił sobie z tego coś w rodzaju skrzyń o wymiarach ok. 60x60. Oczywiście dodał do tego jeszcze parę swoich desek. Wziąłem łom, porozdzielałem te skrzynie i to co z nich zostało pragnę Wam zaprezentować poniżej.
 4. Mam dwie skrzynki, na jednej jest napisane Pak, a na druguiej Pack. Nie wiem czym to jest spowodowane. Ten sam kolor skrzyń, ta sama czcionka. Wątpię żeby komuś chciało się to podrabiać bo było by to po prostu bez sensu
 5. Takie rzeczy figurują na wyposażeniu okolicznych stodół po dziś dzień.
 6. Miejsce w Żanęcinie koło Wiązowny, gdzie została trafiona moja" pantera. Starsi ludzie twierdzą, że przechodziły tędy masy sprzętu pancernego, do tego stopnia, że konie ślizgały się na porzuconej amunicji"
 7. Prusy Wschodnie, środek lasu zrytego okopami, człowiek spodziewa się bóg wie czego... a tu uzbrojenie do drewnianego słupa energetycznego. Na głębokości ok 80 cm.
 8. Pozwoliłem sobie Elapsysie założyć drugi wątek bo tamten się długo ładuje. Link do poprzedniego: http://www.odkrywca.pl/blitzkrieg-made-in-cccp-malo-znane-epizody,624117.html#624117
×
×
 • Create New...

Important Information