Jump to content

dlugi134

Forum members
  • Content Count

    154
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dlugi134

  1. Jest już trafiony. http://www.lokalna24.pl/index.php/miasto/18818-szukanie-skarbow-za-pomoca-wykrywacza-metali-to-przestepstwo
  2. Nie raz występowałem o pozwolenia. I powiem ci ze już na poziomie nadleśnictwa nie było dyskusji. Powód , za dużo zostawiacie nie zakopanych dołków. Więc się nie dziw że nie mam ochoty aby ktoś ładował mnie do jednego wora z kimś komu nawet jest ciężko po sobie posprzątać.
  3. Teraz się pewnie narażę. Ale mam to gdzieś. Tak czytam sobie co piszecie i w cale się nie dziwie ze macie gacie pełne. Ale od początku. Po tym co widziałem od pewnego czasu dałem sobie spokój łażeniem. Powód ? Bardzo prosty. Całe pielgrzymki kopaczy. Gdzie się nie pokarzą kopacze to syf. Porozkopywane dołki po lasach, dziury na leśnych drogach, pokopane zasiane pola no i handel na potęgę. Także się nie dziwcie ze to kogoś w końcu zdenerwowało. Teraz wielki płacz i zgrzyt ze zakaz. I dobrze. Sami jesteście sobie winni. Oczywiście nie mogę tego powiedzieć o wszystkich bo wiem ze są tacy co chodzą max 2 osoby i jest porządek. Szkoda tylko że przez pajaców cierpi całe środowisko.
  4. Idziemy sobie i widzimy mały śmietniczek. A tutaj proszę.
×
×
  • Create New...

Important Information