Jump to content

ERWIN

Forum members
 • Content Count

  662
 • Joined

 • Last visited

  Never

Everything posted by ERWIN

 1. I państwo płaci za takie pseudonaukowe brednie....
 2. Ten unikalny" 1888 ma nabity znaczek BKA czyli niemieckie deko. Zapewne zabrane przestępcy - kolekcjonerowi. A te z chińskimi znaczkami mozna było trafić przed zmianą przepisów w Niemczech przy odrobinie szczęścia już za ok. 150 EUR.
 3. Niektórym urzędnikom chyba całkowicie mózgi wyżarło. Mając pozwolenie na prowadzenie poszukiwań będę traktowany jak przestępca? To w takim razie mając pozwolenie na posiadanie broni posiadam ją nielegalnie? Będąc myśliwym mogę być scigany za kłusownictwo? Podziwiam kompetencje pracowników WKZ którzy udzielają takich informacji: 2. Znalezione zabytki i przedmioty archeo zgłaszać do swojego urzędu miasta, starostwa lub gminy i proszę do nas nie przychodzić z takimi rzeczami."
 4. Muzeum na bruk, zabytki do huty a w to miejsce kolejny hipermarket.
 5. MK 103 i MK 108, kilka miesięcy temu na alle ktoś wystawił zgniłki, wykopki i schodziły w hurtowych ilościach po kilkanaście zł. za sztukę....
 6. W środku lasu, jakieś 2 km. od najbliższych budynków trafiłem zakopane garnki, czajnik, słoiki, a wszystko to było przykryte nocnikiem. Kilka metrów dalej był zakopany zwój linoleum na końcu którego był założony żeliwny garnek. Innym razem, też daleko od wsi, wykopałem w lesie 200 litrową beczkę po paliwie w której były podkowy, łańcuchy i ogromne koło zębate.
×
×
 • Create New...

Important Information