Jump to content

egon8

Forum members
 • Content Count

  82
 • Joined

Community Reputation

0 Neutral
 1. Czyli wychodzi że koncentryk oryginalny najlepszy ewentualnie DD ale 7,5.
 2. Ok rozumiem dzięki za informację Na tamten wykrywacz nie ma papierów jest już w drugich rękach trochę strach go brać
 3. Do mnie się nie odzywa ale jest jeszcze to: https://allegro.pl/oferta/minelab-x-terra-705-cewka-18-75-khz-9023005271?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
 4. Ok trzeba kupić tą 18.75 i zobaczymy. Ja tylko wycinam 2 pierwsze kwadraty. Jak się pozna trochę cewkę to dźwięki są charakterystyczne ale jednak szkoda zostawiać bo może być jak się grzebanie trochę inny Snajperka trochę specjalistyczna.
 5. Na ziemi jest metal ale kolorowy to ok ale nie co chwila brzęczy a po dokładnym sprawdzeniu żelazo i w ten sposób na 20 sygnałów 2 prawdziwe kolory. Tak przypuszczam że może być bo nie widać dokładnie .
 6. Na max czułości i się da? W zaśmieconych miejscach nie wyje na byle zardzewiałym gwoździu co chwila? Pewnie żelazo jednak maskuje dużo koloru? Dzięki za namiar, pogadam z gościem. tak to fakt cięzka jest i DD bez wodoodporności nawet w zaśmieconych miejscach nie wyje co chwila? powiem że na koncentryku 7,5 czasem mam dość i kopię tylko pewne mocne sygnały.
 7. Dobra myśl też taką rozważam obecnie mam 2 cewki , koncentryk 9'' i DD 10.5" i chętnie kupiłbym z 18,75 tylko czy nie jest zbyt czułą?
 8. Mówisz o tej? https://www.detect.pl/pl/p/Cewka-Nel-Hunter-12%2C5x8%2C5-Minelab/215 napisz coś więcej o swoich doświadczeniach względem oryginalnej.
 9. Poluję na taką ale ciężko kupić w rozsądnej cenie co do DD7,5 i koncentryka to ta druga czulsza ale i ciągle sygnały za to DD pokazuje mniej za to konkretnych, obie niestety żelazo dużo maskuje koloru. nie wyobrażam sobie 15 cali no chyba na bardzo czystym polu bo na tych co chodziłem to bym pół sygnałów ominął, a czy też żelazo maskuje kolor, wszystkie cewki popierdują żelazem jak jest zardzewiałe w ziemi.
 10. No to świetnie w takim wypadku to DD na prawdę nie ma sensu.
 11. Ze względu na wagę? namierzanie też chyba lepsze pytanie tylko o zamiatanie czy nie przeocza się więcej?
 12. Ja mam oryginalną DD7,5 i też bije na zardzewiałe, kupiłem i czekam teraz na koncentryka 7,5 liczę na lepszą dyskryminację, ciekawe tylko jak zasięg bo chyba DD tu rządzi.
 13. Niepublikowane zdjęcie z czasów II wojny św. Most drogowy w Ostrołęce, na pierwszym planie fragmenty schronu, który znajdował się w pobliżu dawnej kawiarni Na skarpie"
×
×
 • Create New...

Important Information