Skocz do zawartości

Slajmi130

Użytkownik forum
  • Zawartość

    1 943
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Zawartość dodana przez Slajmi130

  1. BWSM 80
  2. Jedburgh_Ops - zajarzyłem!!! kolejnya upadek Karskiego
  3. juz cene zestaw osiągnął ciekawą, choć nie minimalna ?
  4. No i jak wrażenia z tej drugiej szkoły, lepiej u Ciebie czy u nich?
  5. elite soldier :) Z tym stopniem... toż to prawdziwy bohater.
  6. Super zdjęcie z Lager Kruszyna, dworzec nadal stoi. http://www.google.pl/maps/@51.5716378,21.1780042,3a,75y,28.76h,91.11t/data=!3m6!1e1!3m4!1swRBnLXDxH7OBgI2rvbpqzw!2e0!7i13312!8i6656?hl=pl
  7. Ale ok, zainspirowałes mnie... Niemce jak zwykle brutalni! http://dziennikbaltycki.pl/inscenizacja-szarzy-ulanskiej-pod-krojantami-zdjecia-filmy/ga/13461166/zd/30922630
  8. wstawię linka jeszcze http://imged.pl/uzda-konska-33-cm-21967563.html
  9. Boguś albo sprawdził, uznał że to bezwartościowy szmelc i zostawił, swoją droga to coś to element uzdy końskiej
  10. Bogdan czapka w górę... Podziwiamy
  11. Brawo!!! Szkoła podstawowa nr tik- tak :)
  12. KTO Rosomak jest koszer. Zabrakło mi jeszcze słynnego pomnika w tle.
  13. Niezłe....:) jaja Włodarze Łodzi zapewne się cieszą że coś dla miasta zrobili.
  14. Boguś szacun !!!
  15. bjar_1 u ciebie to już od dawna tak jest i chciałbyś żeby się inni zrównali poziomem w regionie :). Pomimo tego że takie inicjatywy są bardzo cenne dla społeczności, zarówno pod względem edukacyjnym, historycznym jak i rozrywkowym, jakośc użytych środków do przedstawienia jest bardzo marna.(BA, GaZ,itp) Przez to wyobrażenie o uzbrojeniu i wyposażeniu jest wypaczone, a samo widowisko staje się zwykła zabawą w wojnę dla gawiedzi. Nie ma co gadać ale dla tych młodych dzieciaczków napewno było to wielkie przeżycie, natomiast starsi odtwórcy no to chyba już powinni trochę o siebie zadbać o umundurowanie i wyposażenie.
  16. Właśnie dlatego nikt nigdy nie słyszał o grh Nałęcz, pewnie jakaś gminna grupa obskakująca swój teren. Poziom szkopski żenujący
  17. Jak można naciągnąć pokrowiec hełmu spadochronowego na... no właśnie na co ??? i ten brodacz w BA. Poziom zero jeśli chodzi o grh
  18. No nie nie stracił ja do niego wracałem, a że raczej fantów nie mam to nie mam co podarować.
  19. Nie stracił na ważności, uwierz że wielu obserwowało ten wątek. Cholera jak to!!! Nie szkoda Ci Twojego wysiłku? Co z fantami, zabierasz do kolejnej sali? echhh
  20. Ale to co? nie prowadzą już działalności czy po prostu nic tu nikt nie wrzuca z tej hucpy?
  21. Wszystko genialnie jest spieprzone. to reko z poziomu 2006 roku. DDR Szwajcary oporządzenie nie umiem określić takiego czegoś. Kto i po co coś takiego gdziekolwiek zaprasza do tworzenia widowiska. Przejżałem ich szlak bojowy, rzeźba na całego. Pierwsze słyszę o grupie z Warki. HIT sezonu jeden z lepszych.
  22. Boszzz jeszcze mundury ddr. Dramat na skale kraju, a w rekonstrukcjach udział biorą. bjar_1 to twoje tereny, nie wstyd ci.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie