Skocz do zawartości

Zlot Grup Rekonstrukcji - Wrażenia.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W imieniu ekipy szczecińskiej, chciałbym pogratulować organizatorom i wszystkim grupom udanej imprezy. Było naprawdę fajnie, i warto było przejechać wiele kilometrów aby spotkać się, obok ludzi z macierzystego oddziału, także z innymi. Dzięki temu zaczyna się jakaś identyfikacja, wiemy kto jest kto,a co najważniejsze - dobrze się przy tym bawimy !!!
Szkoda tylko, że to już po zlocie.

p.s. Pierwszy krok został zrobiony.

Pozdrawiam
Obergefreiter Willi
Sekcja niemiecka SRH Polski Wrzesień"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Przede wszystkim klimat...Jak dojechałem i nagle wyskoczył Mongo z ekipą na motorze od razu poczułem bluesa :-)))
Potem powtórzyliśmy jego wyczyn szarżując Willysem po lotnisku 25 BKPow,aż cała jednostka w stan gotowości bojowej weszła ;-)))
Pozdrowienia dla Wszystkich!!!Oby więcej takich imprez!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja zaraz po przyjeździe zobaczyłem kawałek 1 SBS szarżującej Willisem, widzę NKWD i jakąś ładną czerwono armistkę od razu sobie pomyślałem że jestem we właściwym miejscu :) Było świetnie! Wielki ukłon w stronę Jacka Dziedzieli! Szkoda że nie jest pewnym cykliczność imprezy ale modlę się o to żeby tak było. Poznaliśmy się nawzajem, zawarliśmy kontakty tak jak to było w założeniach. Jedyny minus to to że nie załapaliśmy się na grochówke :( :P.
Panowie z Guardii Film podali nam płytki z Dobieszowic i również podziękowania dla nich za fachową robotę.
Więc wszyscy drodzy Kamerade, Nieprzyjaciele i Organizatorzy do następnego!

PS. Miło było przejechać się na Rosi :)

Pozdrawiam,
Anaba, GRH ielone Diabły"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda no to, że brak grochówki dla wszytskich to już stały punky programu na takich imprezach :D

Szkoda, że ja nie mogłem tam przyjechać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stowarzyszenie Polski Wrzesień SEKCJA NIEMIECKA pragnie podziekowć organizatorom za dobra zabawę i organizację Imprezy. bawilismy sie świetnie (2 godziny snu a niektórzy wytrzymali na posterunku do rana) rosi z nami i innymi grupami niemieckimi wygladała pieknie.
Jacku dzieki za dobrą zabawę.
ps mam sporo fotek dam na galerie ale w poniedziałek bo.... zostawiłem kabel od aparatu, bedzie tez fimik z glinnika krótki co prawda ale zawsze :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

A mi chyba najbardziej utkwi w pamięci rundka na Rosi". Cały czas mam przed oczami moment, kiedy wszyscy próbowaliśmy się zmieścić w jej gościnnym" wnętrzu. A kiedy ruszyła, to ... . Kto jechał, ten wie.


Pozdrawiam wszystkich
Willi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu H Company Ranger (Wietnam) chciałbym podziękować uczestnikom zlotu za dobrą zabawę i miłą atmosferę. Jednak najwyższe słowa uznania należą się organizatorom z Jackiem na czele. Świetna robota Panowie!!!
Jazłowiakowi dzieki za pierwszy numer Do Broni".
A kto nie był niech żałuje!
Pozdrawiam
SSgt. Piotrek Gruszka
H Co. 75 Inf. Reg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje i podziękowania dla organizatora.
Nie mam porównania do poprzednich imprez, ale ta zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Było dużo czasu do pogadania, obóz z dala od publiczności" - zupełne przeciwieństwo Darłowa ;) Właściwie miałem nie jechać ze względów finansowych; chyba bym sobie takiego błędu nie wybaczył.
Wreszcie miałem okazję pobiegać sobie z MG15 ;)
Szkoda tylko że nie mogliśmy się pojawić w Glinniku większą ekipą.

Pozdrawiam

Radek
Pomerania 1945
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!
Bylo super! Wspanialy klimat-na co dowodem byly nasze wieczorne swawole, co mimo deszczu pozwolily nam sie zintegrować ( gratuluje szczegolnie tym,ktorzy zdolali nauczyc sie hymnu po wegiersku :P ).
Wielkie podziekowania dla Jacka za organizacje , a pozostalym wspolwalczącym gratuluję świetnego prezentowania się.Mam nadzieję że spotkamy się za rok w jeszcze liczniejszym skladzie!
Z gromkim Nic tak nie cieszy jak seria z PPszy!"

pozdrawiam
Anna Wiosna" Rogowska
Trojmiejska Grupa Rekonstrukcji Historycznych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie