Skocz do zawartości

Poznajmy się (tylko Szczecin i okolice)


Gość Policzanin

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
  • Odpowiedzi 112
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
Witam wszystkich,

od niedawna jestem szczesliwym posiadaczem Garretta 250.
Szukam kompanow do poszukiwan ze Szczecina. Mam auto, za piwo moge po kogos przyjechac i potem odwieść do domu :).


Posiadam wiedze historyczna z mojego rejonu. Poczawszy od XIIIw. Znam miejsca potyczek wojennych, starych karczm, mlynow, traktow, dawnego poligonu niemieckiego i wiele, wiele innych.

Gdyby był ktos zainteresowany to podaje nr tel 6OO-437- jeden, siedem, siedem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Szczecin.
Mam parenascie dobrych miejscowek. Wychodza przerozne monetki od srebrnych, po feniasy i polskie przedwojenne. Trafila sie nawet piekna moneta angielska i szerf szczecinski.
Do tego przedmioty z fajna historia.


Znam miejsce ruin starej restauracji, mlyna, targu, miejsca gdzie zatrzymywal sie tabor cyganski. Orientuje sie szczegolnie w tematyce polnej. Znam doskonale pola, ktore sa uprawiane od wielu, wielu lat.

Nie zdarzylo mi sie od dawna wrocic bez ciekawych fantow.

Chetnie z kims pokopie, kto podzieli sie jakims miejscem. Na zasadzie - raz jedziemy w moje miejsce - a raz w Twoje.
Jestem zmotoryzowany.

Kontakt: GG 1197 179
nr telefonu: sześćset -437- jeden, siedem, siedem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczecin.
Interesuje sie glownie szukaniem monet.
Znam doskonale miejsca na szukanie: stary targ, ruiny resturacji, miejsce postoju cyganskich taborow, ruiny mlyna,stare trakty itp.
Bardzo dobrze orientuje sie, ktore pola sa uprawiane od dawien dawna. Korzystam z map.
Miejscowki monetkonosne. Wychodza sreberka, feninngi, polskie przedwojenne, szerfy szczecinskie itd. Czasem wyskoczy cos bardzo ciekawego (priv).


Szukam ogarnietego kompana do wypraw. Z wiedza i doswiadczeniem, ktory moglby sie podzielic swoimi spostrzezeniami i miejscowkami na zasadzie: raz jedziemy w Twoje miejsce - raz w moje. Jestem zmotoryzowany.

Kontakt:
GG: 11 97 179
telefon: 6OO-437- jeden, siedem, siedem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie