Skocz do zawartości

Wykrywacz z Chojnic


Gość Verte

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, które co jakiś czas pojawia się na forum i jak zwykle dotyczy wykrywacza. Mam nadzieją, że się nie będę powtarzał ! Czy na forum są osoby pracujące z piszczałkami firmy Elektronik System z Chojnic ? Jak działa i jakie ma osiągi itd. ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam niedaleko i firma, która mieści się tak blisko bardzo mnie interesuje bo blisko serwis itd. W styczniowym Odkrywcy znalazłem reklamę firmy Elektronik System i to mnie z tego powodu zainteresowało. Musi być ktoś kto chodzi z tym wykrywaczem. Zastanawiam się nad zakupem wykrywacza i cały czas ciułam kasę dlatego proszę pomóżcie mi w tym wyborze. Czy warto kupić wykrywacz tej firmy. Czekam na odpowiedz i ewentualne podpowiedzi co do konkretnego modelu bo w reklamie widziałem kilka wykrywaczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im chyba nie zależy na sprzedaży wykrywaczy próbowałem się z nimi skontaktować w sprawie dodatkowych parametrów dostałem odpowiedź że wszystko co mogę zobaczyć jest na stronie i co zobaczyłem ( nazwę cenę i zasięg ) ogólnie super :) po takiej odpowiedzi zrezygnowałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dzięki JacekP. Byłem na ich stronce i przeczytałem ze oni to nawet 2000 wykrywaczy do UNESCO sprzedali a gadając z jakimś gostkiem z firmy dostałem jakieś mętne odpowiedzi. Ciekawostka ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peter tak właśnie piszą. Skopiowałem część tekstu ze stronki Elektronik System. Oto on... Od 5 lat poszukiwacze skarbów i militariów zaopatrują się w nasz sprzęt. Posiadamy w swojej ofercie wykrywacze ręczne, bramowe i przemysłowe. Z pośród 9 największych firm na Świecie nasza firma wygrała przetarg na 2000 szt. wykrywaczy dla UNESCO. Jest to niewielka część tego co możemy Państwu zaproponować." Koniec cytatu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę ciągnął tego tematu w nieskończoność bo nudne to jest jednak jestem lekko zblazowany tym, że ulokowałem swoje nadzieje w piszczałce której nikt nie ma i do tego trudno ją kupić od ręki. Ostatni raz ponawiam prośbę o info ludzi którzy chodzą z tym wykrywaczem.
Verte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Verte jak chcesz sie czegos wiecej dowiedziec to napisz do UNESCO. Oni przeciez zakupili kilka tysięcy wykrywaczy, hihi.
A swoją drogą jak go nikt nie ma to może sobie odpusć. A wiesz daczego nie sprzedają od ręki?
Bo UNESCO zakupilo następne kilka tysięcy i mają problem z produkcją.
Ale zawsze mieć niż być czy jakos na odwrót. Sam wybierz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma z Choinic jest tylko pośrednikiem w sprzedaży tych wykrywaczy. Zajmuję się w tej chwili tworzeniem strony www dla producenta tych wykrywaczy.
Producent mieszka w Puławach i w tej miejscowości można przetestować te wykrywacze.

Explorer 5kHz VLF, sonda 30cm
(dyskryminacja, kompensacja efektu gruntu, tłumik gruntu, pinpoint, zerowanie, funkcja ruch)
zasięgi: moneta 1gr -30cm, moneta 5zł - 50cm, maksymalny 3m

Pirat 5kHz VLF
zasięgi: moneta 1gr - 25cm, moneta 5zł - 42cm, maksymalny - 1,8m

więcej informacji tel 0502 678262, jar_2@interia.pl,
U producenta ceny są niższe niż na w/w stronie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adres jest już ustalony ale strona nie jest jeszcze skończona, więc go jeszcze nie podam - za ok. tydzień będzie funkcjonowała.
Gdyby były jakieś dodatkowe pytania chętnie odpowiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykrywaczem z Chojnic posługuje sie ponoć Rusty z klubu sensacji XXw (ponoć, bo go nie znam jeszcze, mimo że jesteśmy z Bydgoszczy:) Wejdź na stronę sensacji na serwerze TVP, zaloguj sią, a potem wyszukaj nicka w Poznajmy się. Tylko nie mów, kto ci podpowiedział... hehe
Wojtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek_2 – dzięki za informacje. Miałem producenta prawie pod nosem a teraz zrobiły się z tego Puławy. Pytanie czy te z okolic Kazimierza Dln. i Nałęczowa czy Puławy niedaleko Sanoka. To praktycznie teraz nie ma znaczenia bo i tak daleko ale fajnie będzie poznać producenta a nie jakieś ściemy o UNESCO. Czekam na adres stronki producenta tym bardziej że osiągi ma niezłe.
Verte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
To uwazaj-bo niedawno gdzies tu czytalem o prototypie Cyklopa bodajze i odmowie reklamacji.

Natomiast firma ta ponoc produkuje PI - gosc zachwalal je gdy ja negowalem wolac swego Nowaka.
Wiecej na www.poszukiwanie...
w dziale gielda".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, lekka schiza zaczyna się z tymi wykrywaczami. Na stronie Elektronik System jest Explorer 2002 za 1311,50 a na stronie Geo Scan jest też Explorer 2002 ale już SL za 1000 wyglądający mniej profesjonalnie, tak na manufakturę dla początkujących ale za to na zamówienie z jakimś „dopalaczem” ? O co tu chodzi ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego Cyklopa pisałem ja - hydro. W moim przypadku producent okazał się uczciwy i uwzględnił reklamacje bez karty gwarancyjnej. Każdy Cyklop 2 bez karty gwarancyjnej nawet prototyp jest na gwarancji bo jego produkcja trwa prawdopodobnie od kwietnia b.r. czyli od pół roku. Jestem zadowolony z funkcjonowania Cyklopa 2 oraz jego serwisu. Kartę gwarancyjną dostałem od dnia zgłoszenia usterki na cały rok, cewkę wymieniono na nową i zestrojono a ja mogłem obejrzeć firmę i dowiedzieć się o Cyklopie ciekawych rzeczy. W szystkich wprowadzonych w błąd przepraszam.
pozdrawiam hydro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
tak przy okazji gwarancji
każdy produkt który kupujemy jest ustawowo objęty ochroną z tytułu rękojmi ( to taki rodzaj odpowiedzialności sprzedawcy z produkt sprzedany). Trwa to rok czasu i w przypadku gdy gwarancja trwa tez rok to lepiej korzystac z rękojmi.
Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Kupiłem wykrywacz PI firmy elektronik system w kwietniu br.
przaśne wykonanie, gwarancja 2 lata, cena ok 450zł. zepsuł się od leżenia na półce" (nigdy nie byłem z nim w terenie ), gdy w sierpniu przed wyjazdem na mierzeję próbnie go odpaliłem ,okazało się, że nie działa. Naprawę gwarancyjną firma wykonała, jednak gość przez telefon wmawiał mi,że wykrywacz, który przysłałem jest w pełni sprawny, a co do estetyki wykonania to, że jest to prototyp.
Ostatnio pozbyłem się go za pół ceny i kupiłem cyklopa 2 i wszystko jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie