Matwoj Napisano 6 Czerwiec Napisano 6 Czerwiec Witam, proszę o wasze opinie. Mam ten guzik już jakiś czas , wcześniej. Myślałem że to Carski „Buch” ale teraz jak się mu dokładniej przyjrzałem to zdaje mi się że to coś innego. Proszę o wasze opinie.
0 combo Napisano 7 Czerwiec Napisano 7 Czerwiec wg mnie to jednak i nadal Buch, układ z ozdobnikami co najmniej przypomina ten sty l
0 Matwoj Napisano 8 Czerwiec Autor Napisano 8 Czerwiec Dzięki zmyliło mnie to że 2ga litera wygląda jak Ł a nie U ale masz chyba rację, dzięki za odpowiedz
Pytanie
Matwoj
Witam, proszę o wasze opinie. Mam ten guzik już jakiś czas , wcześniej. Myślałem że to Carski „Buch” ale teraz jak się mu dokładniej przyjrzałem to zdaje mi się że to coś innego. Proszę o wasze opinie.
2 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się