Skocz do zawartości
  • 0

Szapoklak / cylinder


Velahrn

Pytanie

Napisano

Cześć

Kupiłem na aukcji internetowej cylinder, a właściwie szapoklak, w znakomitym stanie. Czy ktoś wie, kto może być producentem? To co sam się dowiedziałem, to że D.R.G.M. to taki copywright po niemiecku, a orzełek jest prawdopodobnie z Republiki Weimarskiej, używany w latach 1928-1935 (potem była gapa ze swastyką).

20230607_233320.thumb.jpg.028ea4d852ad227a82f4e3d31d8ec24f.jpg

20230607_233328.thumb.jpg.a61e84dbc185b53cf43e585652eba5f0.jpg

20230607_233342.thumb.jpg.f950c5ed59e6fa8c862221c901aac541.jpg

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie