Kupiłem na aukcji internetowej cylinder, a właściwie szapoklak, w znakomitym stanie. Czy ktoś wie, kto może być producentem? To co sam się dowiedziałem, to że D.R.G.M. to taki copywright po niemiecku, a orzełek jest prawdopodobnie z Republiki Weimarskiej, używany w latach 1928-1935 (potem była gapa ze swastyką).
Pytanie
Velahrn
Cześć
Kupiłem na aukcji internetowej cylinder, a właściwie szapoklak, w znakomitym stanie. Czy ktoś wie, kto może być producentem? To co sam się dowiedziałem, to że D.R.G.M. to taki copywright po niemiecku, a orzełek jest prawdopodobnie z Republiki Weimarskiej, używany w latach 1928-1935 (potem była gapa ze swastyką).
0 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Temat został przeniesiony do archiwum
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.