damiangrzyb Napisano 14 Maj 2023 Napisano 14 Maj 2023 Koło było białe swastyka czarna coś może wie z którego to roku nie mogę nigdzie znaleźć lub źle szukam
profos Napisano 20 Maj 2023 Napisano 20 Maj 2023 Nigdzie podobnego nie znajdziesz. Dlatego , że jest to samoróbka być może nawet z czasów III rzeszy np od flagi. Nie jest to grot sztandaru przyjęty oficjalnie.
Pytanie
damiangrzyb
Koło było białe swastyka czarna coś może wie z którego to roku nie mogę nigdzie znaleźć lub źle szukam
1 odpowiedź na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Temat został przeniesiony do archiwum
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.