Skocz do zawartości

Delta 4000 po raz trzeci czy coś innego ?


lukasz0093

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dwukrotnie miałem już deltę 4000 , dwa razy z braku czasu sprzedawałem je na znanym poratalu , wcześniej był jeszcze garret ace 250 . Aktualnie dysponuje większą ilością czasu , i ponownie chciałbym kupić jakiś wykrywacz na kolor , Deltę znam , jak na moje wymagania jest ok , ale widze że od ostatniego czasu gdy ich używałem wzrosły ceny nowych egzemplarzy . Zastanawiam się czy w kwocie 2000zł kupię coś lepszego od Delty z cewką DD ? Możecie coś polecić , nie koniecznie nowe może być używane .

 

ps. Czy przez ostatnie kilka lat zmieniło się coś znacząco w kwestii chodzenia z wykrywaczem po polach i kopania monet itp ? Może ktoś w skrócie nakreślić jak wygląda sytuacja ? Można nie można? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lukasz0093 napisał:

Czy przez ostatnie kilka lat zmieniło się coś znacząco w kwestii chodzenia z wykrywaczem po polach i kopania monet itp ? Może ktoś w skrócie nakreślić jak wygląda sytuacja ? Można nie można? 

Chyba jesteś baaaardzo nie w temacie ? Jak masz mocne nerwy i ochotę na prawdopodobne starcie z wymiarem sprawiedliwości, to można...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie