Skocz do zawartości

Opoczno okolice


Bigpapi

Rekomendowane odpowiedzi

Tak na krótko okolice Drzewice walki armii Prusy nie wielkie potyczki w okolicy diablej góry w Żarnówie w Sobieniu rozbicie oddziału błysk, w kościele w Petrykozach Hitler pecyfikacja wsi skronina sobień spory magazyn amunicyjny w lesie koło Opoczna w tzw Łąckim nie wiem co chcesz wiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roszkowa wola okolice rzeczycy cmentarz 1 wojenny bardzo zaniedbany niestety ludzie tam zrobili śmietnik mimo starań uprzątnięcia tam są nadal ogromne kupy z śmieciami o jeśli ktoś chętny pomóc przy pomnikach z okolic możemy się przejść razem. Wracając no w Roszkowa wola tak jak można się domyśleć walki 1 wojny światowej są też bunkry ale wybudowane w 2 wojnę światową i są także mocno zaśmiecone a po za tym nie były ważnym elementem dla frontu 2 wojny światowej bo akurat te część ominęły walki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pałac Małachowskich w Białaczowie ale nie wiem czy ktoś zostanie tam wpuszczony możliwe że tak ale jest to chyba prywatne obecni i nie mam pojęcia natomiast są kolumny w lesi podobno stawiane na cześć dzieci dawnych właścicielow i ogród taka ciekawostka był ostatnio z tego co wiem nagrywane sceny do "zimnej wojny" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nic na ten temat nie dawno dopiero się dowiedziałem o tych grobach ale możliwe bo były tam ślady kopania ja osobiście byłem tylko posprzątać ale może chodzi bardziej o drugi grób może mam zdjęcie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie