Jump to content

Cywilny transport lotniczy dla polskich żołnierzy. Jest decyzja wojska


Recommended Posts

http://www.defence24.pl/sily-zbrojne/cywilny-transport-lotniczy-dla-polskich-zolnierzy-jest-decyzja-wojska

Cywilny transport lotniczy dla polskich żołnierzy. Jest decyzja wojska

2 Regionalna Baza Logistyczna wybrała wykonawcę, który zajmie się realizacją usług transportu lotniczego w ruchu międzynarodowym na potrzeby sił zbrojnych. Będzie nim firma DSVAir&Sea Sp. z o.o.

Jak zaznacza 2. RBLog w ogłoszeniu, chodzi dokładnie o realizację usługi transportu lotniczego pasażerów i towarów, z wyjątkiem transportu poczty. Świadczone mają być one na całym świecie na potrzeby sił zbrojnych, ale wyłącznie na obszarze nieobjętym działaniami wojennymi.

"Przedmiotem zamówienia jest usługa przewozu osób transportem lotniczym w ruchu międzynarodowym na potrzeby sił zbrojnych prowadzonym w celu zawarcia umowy ramowej w tym: Przelot samolotem Boening 737 lub ekwiwalent - fragment ogłoszenia 2 RBLog

Całkowita końcowa wartość zamówienia to 73,764 mln złotych netto. Realizowane było ono w ramach procedury ograniczonej, decyzja w sprawie jego udzielenia zapadła na początku listopada. Trafi ono do firmy DSVAir&Sea Sp. z o.o. Organizacją przewozu lotniczego oraz samym przewozem zajmie się jednak podwykonawca.

Jak informowała 2. RBLog w sierpniu 2008 roku, DSVAir&Sea Sp. z o.o. stanowił jedynego wykonawcę, który spełniał warunki udziału w postępowaniu. Druga oferta, złożona przez Kuehne + Nagel Sp. z o.o., została wykluczona."
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information