Skocz do zawartości

Silesia Exploration Poszukiwawcza Wigilia na Śląsku 9 grudzień 2017


torba5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
serdecznie zpraszom do hanysów na Wilijo ,jest to cykliczna impreza którą organizujemy co roku w samym sercu śląska ,w przepięknej miejscowości Königshütte czyli Chorzowie :),ogólnie przyjęta zasada to wpisowe w formie przegryzki i napitku ,stoły muszą się uginać :),jeśli liczba zainteresowanych będzie zbyt wielka żeby zorganizować to jako domówkę (do tej pory się nie zdarzyło ) wtedy wynajmiemy salę ,zainteresowanych proszę na priv.
Zapraszamy
Rafi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Przepraszam za ten mały niewypał ale nie doczytałem tematu( mój błąd). Wysłałem do Ciebie wiadomość priv z przeprosinami ale nie wiem czy dotarła. Jeśli zdrowie i finanse pozwolą pojawię się na tegorocznej wigilii. Może posiadasz jakieś foto z ubiegłorocznych spotkań na zachęte?;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

dzięki wszystkim, ale ostatni raz na domówce ,było super ale już mi się ludzie nie mieszczą :),przybyło więcej niż było planowane na zdjęciu tylko część tej kolorowej bandy ,mimo tego że dużo rozdałem to jedzenia mam do końca tygodnia ,dziękuję za wszystkie wyroby domowe, chłopaki podziękujcie swoim żonom,matką czy kochanką odwaliły kawał roboty ,było pysznie (żurek miazga najlepszy z wszystkich wigilii ),co najlepsi zamknęli imprezę koło 6 rano :)
DZIĘKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie