krist Posted September 22, 2017 Author Posted September 22, 2017 Witam czy opony BATA POLAR były produkowane w czasie wojny.
Spiker Posted September 22, 2017 Posted September 22, 2017 Prawdopodobnie były:http://www.detektorweb.cz/index.4me?s=show&i=43251&mm=1&vd=1wersja Polar pewnie też.Ale czy używał ich Wehrmacht? Niewykluczone. Dla pewności trzeba by popytać na czeskich lub słowackich forach.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.