makij Posted September 3, 2017 Author Posted September 3, 2017 Witam wszystkich !Czy orientuje się ktoś, co to za odznaka ?Pozdrawiam
Luftlander Posted September 3, 2017 Posted September 3, 2017 http://www.loriferber.com/1993-clinton-metropolitan-police-inauguration-badge.html
makij Posted September 4, 2017 Author Posted September 4, 2017 Dziękuję Luftlander za link, odznaka jest identyczna.
Question
makij
Witam wszystkich !
Czy orientuje się ktoś, co to za odznaka ?
Pozdrawiam
3 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.