archeo-fan Posted August 30, 2017 Author Posted August 30, 2017 Witam,Proszę o wszelkie informacje. Na butelce HM - zapewne nazwa Huty szkłaK1 - określenie ilości płynu 1 kwarta ok. 1 l. Miara używana w XVIII i XIX w. Jestem ciekaw huty i w sumie wieku butelki Pozdrawiam
Question
archeo-fan
Witam,
Proszę o wszelkie informacje.
Na butelce
HM - zapewne nazwa Huty szkła
K1 - określenie ilości płynu 1 kwarta ok. 1 l. Miara używana w XVIII i XIX w.
Jestem ciekaw huty i w sumie wieku butelki
Pozdrawiam
0 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.