Na skupie złomu, na który zawsze mogę liczyć, tym razem wypatrzyłem łopatkę. Zabrałem na wszelki wypadek i teraz głowie się czy jest to produkcja MON-u czy coś jednak wcześniejszego. Widoczna sygnatura to rzymskie V" oraz N?". Wydaje mi się, że zachowana jest resztka jakby oliwkowej farby. Wymiary mógłbym podać wieczorem. Będę wdzięczny za sugestie.
Question
Marczyk
Na skupie złomu, na który zawsze mogę liczyć, tym razem wypatrzyłem łopatkę. Zabrałem na wszelki wypadek i teraz głowie się czy jest to produkcja MON-u czy coś jednak wcześniejszego. Widoczna sygnatura to rzymskie V" oraz N?". Wydaje mi się, że zachowana jest resztka jakby oliwkowej farby. Wymiary mógłbym podać wieczorem. Będę wdzięczny za sugestie.
2 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.