Jump to content
  • 0

Łopatka piechoty z sygnaturą


Marczyk

Question

Posted

Na skupie złomu, na który zawsze mogę liczyć, tym razem wypatrzyłem łopatkę. Zabrałem na wszelki wypadek i teraz głowie się czy jest to produkcja MON-u czy coś jednak wcześniejszego. Widoczna sygnatura to rzymskie V" oraz N?". Wydaje mi się, że zachowana jest resztka jakby oliwkowej farby. Wymiary mógłbym podać wieczorem. Będę wdzięczny za sugestie.

2 answers to this question

Recommended Posts

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information