hando_83 Posted August 21, 2017 Author Posted August 21, 2017 Panowie i Panie, przespałem terminy a potrzebuję bilety na Air Show 2017 w Radomiu, może ktoś z was nie wykorzysta wszystkich swoich wejściówek, potrzebuję dwie lub cztery wejściówki na Sobotę (26.08.)pozdrawiam serdecznie wszystkich fanów lotnictwa
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.