Jump to content
  • 0

Element pocisku


anemon

Question

Posted

Witam,
poszukuję informacji z jakiego pocisku pochodzi ten element (jeżeli z niego w ogóle pochodzi). Deformacja chyba typowa dla elementów tego typu. Średnica około: 4,5cm? Znalezione na pobojowiskach.

Pozdrawiam

8 answers to this question

Recommended Posts

Posted

prawdopodobnie zwłoki zapalnika AZ 1, ta dziurka na boku z ostatniego zdjęcia pasuje do niego, miejsce oderwania się góry też.

Nie mówię że to na pewno to ale...

Posted

Dziękuję predi.Wygląda bardzo podobnie. Jedynie nie mogę się doszukać sygnatur tak jak to widać wyraźnie na zdjęciach zapalnika tego typu. Możliwe, że były w miejscu, które uległo zniszczeniu. Jeżeli nikt więcej się nie odezwie znaczy, że masz rację : ) Korzystając z okazji.. W jakich pociskach był on wykorzystywany? Pocisk z haubicy taki jak na tym wzorze?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information