Skocz do zawartości

Ustawnienia Garretta Ace 250


Barakun

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Kilka dni temu zaopatrzyłem się w swój pierwszy wykrywacz Ace 250. W związku z tym mam pytanie o ustawnienia: Jak nie kopać śmieci jednocześnie nie ponosząc strat w wykopkach? Tryb mam ustawiony na Relic a Sensitivity bez dwóch kresek. Chodziłem z nim 5-6 godzin i jedyne co wykopałem nie śmieciowego" to łuska po naboju.Reszta to puszki po piwie,kapsle,łańcuch,rama od roweru czy bolec od ciągnika..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Nie da się nie wykopywać śmieci. Nawet śmieci potrafią być zrobione z przeróżnych metali np. polmosy będą bić na sygnał który daje moneta. (niestety 250 ma słabą separacje) Jedynie co mogę Ci doradzić jako obecny użytkownik 250 to ustaw tryb na Custom i wytnij pierwszą kreskę. Czułość na 7-8. (jeżeli masz słabsze baterie to na większej czułości może świrować, wtedy zmniejsz do 6). Dopiero wtedy możesz kopać KAŻDY" sygnał. Powinno to oszczędzić wykopywania zardzewiałego żelaztwa :) Reszta jest już kwestią terenu i szczęścia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie