Jump to content

czy warto garrett 250 na garrett at pro ?


mie44

Recommended Posts

Witam. Mam dobrą miejscówkę (starą drogę, widoczna na mapach z XVIII WIEKU) na której już kilkakrotnie znajdowałem monety. Ale najstarsze pochodzą sprzed wojny. Szukam garrettem 250. Czy możliwe że mój sprzęt nie wychwytuje tych położonych głebiej ? czy monety starsze mogą leżeć głębiej ? czy na przykład garrett at pro ma głebszy zasięg? pytam głownie tych ktorzy używali tych 2 typów wykrywaczy , czy jest zasadnicza różnica w poszukiwaniach ? czy na miejscówkach dokładnie przeczesanych garretem 250 można jeszcze coś znaleźć at pro ?
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
taniej Kolego będzie Ci kupić cewkę większą jeżeli tylko chodzi Tobie o tę drogę , at ma więcej możliwości , możesz szukać w wodzie po szyję , a jak kupisz słuchawki wodoszczelne to możesz ponurkować do 3m , posiada strojenie do gruntu a to bardzo ważne , i parę innych funkcji ale tez cena w porównaniu do kanarka tez nie mała .
pzdr.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Do 250 daj cewkę DD na miarę możliwości penetracji. Zwiększysz tym samym efektywność. Przy odpowiednim uzbrojeniu 250-tki nie będziesz potrzebował innego wykrywacza ;-) no chyba że do wody.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information