Skocz do zawartości

Tesoro Cibola czy moze jednak ?


jan-80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie

Mam dylemat a w zasadzie problemu szukam wykrywacza na kolor nie ukrywam ze chodzi o sreberka i złotka czyli w zasadzie wykrywka na kolor typowo ,do militarki to smętek ;) Wiec teraz tak budżet to tak do 2000zł i tu pojawia się problem wykrywaczy jest sporo na rynku i już mam taki mętlik w głowie ze nie wiem co wybrać :) Zastanawiam się własnie nad cibolą ale nie wiem czy to dobry wybór bo nowa to koszt 1750zł a w tej cenie są inne wykrywki i może są lepsze. Moje wymagania nie są duze wykrywka może być nowa lub używana to nie problem wyświetlacz czy tez pokrętła mi to obojętne nie sprawia mi problemu byle była kosa na kolorek i łapała złoto jak i srebro ;) Pozdrawiam i czekam na jakieś sugestie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, temat Ciboli przewija się od czasu do czasu na tym forum. Jako użytkownik tego wykrywacza od lat 7 mogę koledze polecić go z pełnym przekonaniem. W przypadku Ciboli zaletami są : prostota obsługi , niezawodność, ergonomia, zasięg i maskowanie żelaza. Wady ...???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o ustawienia ciboli na złoto , to pokrętło trzeba ustawić lekko nad iron . bardzo pomocny jest pin pointer , ale nie do namierzania , tylko do id metalu , ten patent pozwala wyciągnąć 3 tony z ciboli . mam ją do tej pory , choć używam jej sporadycznie , ale mimo to , nadal wiem co do mnie mówi . trzeba również przywyknąć do tonów - te niskie , stabilne i miękkie wskazują fajny kolor , natomias piskliwe , to złom
Ps. dobrze jest przestroić porętło dzwięku wiodącego na 15.15 godz . wdedy sygnały głębsze są silniejsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie