Skocz do zawartości

White's MX Sport vs Garret At Pro


searcher

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim.
Nowy sezon za pasem i z racji,że mój wierny kompan ( BH Lone Star )dopełnił żywota pod koniec zeszłego roku, przyszedł czas na coś zupełnie nowego. Docelowo opcja wodoszczelności była dla mnie wyznacznikiem - stąd MX Sport vs At Pro. Ale im dłużej czytam na forach nie potrafię być obojętny wobec XP Deus. Przy dwóch pierwszych miałem już wystarczającą ilość pytań ale biorąc pod uwagę Deus'a czuję się jeszcze dalej niż bliżej.
Będę wdzieczny za rzeczowe rady, najlepiej w odniesieniu do porównań. Interesuje mnie głównie drobnica z pól i akweny ( linie brzegowe ). O ile oczywistości typu cena, ergonomia ( baterie, waga ) są do wyczytania to już sprawy jak separacja, szybkość ( szczególnie w przypadku użycia słuchawek bezprzewodowych ), potencjalny serwis i pragmatyka w terenie - bez Was sie nie obejdzie.
Z góry dziękuję za pomoc. Darz dół
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj kolego searcher
poczytaj na temat rutus alter jedyny minus jak na razie brak słuchawek bezprzewodowych polecam nie reklamuję bo właśnie jestem w trakcie testów i powiem ci że czekam na nowy soft do deusa jak się wiele nie zmieni to sprzedam go bo myślę że alter ma większy potencjał od XP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj kolego searcher
poczytaj na temat rutus alter jedyny minus jak na razie brak słuchawek bezprzewodowych polecam nie reklamuję bo właśnie jestem w trakcie testów i powiem ci że czekam na nowy soft do deusa jak się wiele nie zmieni to sprzedam go bo myślę że alter ma większy potencjał od XP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję kolego Karolsawiak, właśnie o takie info mi chodziło. Słuszna uwaga nt 3 baterii w XP. Testowaliście może separację, jak sie zachowują oba w przypadku zaśmieconego terenu ( mam na myśli At Pro i XM Sport )? Z góry dzięki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez brałem pod uwagę MXsport, raczej negatywne opinie z forum PS.mnie ostudziły. Niby poprawiono oprogramowanie i inne mankamenty,ale nie wiadomo co moze zalegać w naszych krajowych magazynach :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

searcher - miałem Altera71 i deusa w jednym czasie, testowałem oba w tych samych warunkach, na tych samych polach... Machając Alterem myślami zawsze byłem przy deusie, brakowało mi jego ergonomii, wyraźnych i czytelnych dźwięków. Próbowałem na siłę przekonać się do Altera - niestety - poszedł w świat. Z potrzeby posiadania drugiego sprzętu dokupiłem ..... drugiego deusa z większą cewką. Uzmysłowiłem sobie tylko, że pozostanę przy deusie i nie będę szukał więcej wrażeń. Z ciekawości przymierzę się jeszcze w marcu do GM5+ bo mam do Bułgarów duży sentyment. Kto wie, może nowy Bułgar zastanie na dłużej - czas pokaże...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów nie wiem co to za cud maszyna ten MX sport ale postaram się opisać wykrywacze które testuje i jestem w posiadaniu tych owych modeli testy nie są przeprowadzane typu zakopujemy coś machamy i stwierdzamy że np moneta 3mm jest słyszalna na 17-18 cm w ten sposób każdym wykrywaczu wyskakują ciekawe wyniki które w realu się nie sprawdzają przejdę do rzeczy testowałem V3i,explorera,ctx3030,deus,gti2500,teraz alter71,,aka, twierdząc że
rutus jest kiepski to ten co tak twierdzi nie wie co pisze a twierdzenie że rutus jest ciężki. To co mają powiedzieć użytkownicy gti2500 v3i czy minelaba tam dopiero trzeba mieć łapę nie twierdzę że alter to lek na wszystkie bolączki ale śmiało można stwierdzić że jest w stanie postawić czoła wykrywaczom za 5, 6, 9 tyś pln a cena rutusa jest chyba każdemu znana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem żadnym lobbystą altera itp stwierdzam fakt, od samego początku byłem delikatnie anty nastawiony do wykrywaczy made in Poland ale no właśnie i tu ciekawość, kupiłem altera tylko po to by sobie udowodnić że taki malutki rutusik nie ma szans z takimi smokami marketingowymi jak minelab white s itp ku mojemu zdziwieniu ten wykrywacz może śmiało z nimi konkurować nawet powiem że mogę powiedzieć że w niektórych kwestiach przewyższa je i nie chodzi mi tu czy boratynkę łapie 30 cm cy 18 cm cz 21 cm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Treasure Pro to pojechałeś :-) dobry ,ale bez przesady. Ktoś kto nie ogarnął Altera zawsze będzie kręcił nosem zwalając winę na sprzęt że kiepski,no bo przecież operator pierwyj sort.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, doceniam wskazanie innych opcji ale nie ukrywam,że prosiłbym o więcej w odniesieniu do tytułowych wykrywaczy. Owszem, sam rozważałem Altera..ale i Whites MX5, TREASUREpro czy wspomniany Deus.Umyślnie nie chciałem rozbudowywać postu o zbyt dużo wykrywaczy ;) Zdecydowałem się na powyższe, na ten moment z przewagą dla MX Sport. Nie ukrywam,że mam ambitny plan na weekend..więc jak ktoś coś.to tu i teraz :). Zgóry dziękuję za dobre rady..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie