Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

searcher

Forum members
 • Content Count

  304
 • Joined

 • Last visited

  Never

Everything posted by searcher

 1. Panowie, doceniam wskazanie innych opcji ale nie ukrywam,że prosiłbym o więcej w odniesieniu do tytułowych wykrywaczy. Owszem, sam rozważałem Altera..ale i Whites MX5, TREASUREpro czy wspomniany Deus.Umyślnie nie chciałem rozbudowywać postu o zbyt dużo wykrywaczy ;) Zdecydowałem się na powyższe, na ten moment z przewagą dla MX Sport. Nie ukrywam,że mam ambitny plan na weekend..więc jak ktoś coś.to tu i teraz :). Zgóry dziękuję za dobre rady..
 2. Dziękuję kolego Karolsawiak, właśnie o takie info mi chodziło. Słuszna uwaga nt 3 baterii w XP. Testowaliście może separację, jak sie zachowują oba w przypadku zaśmieconego terenu ( mam na myśli At Pro i XM Sport )? Z góry dzięki.
 3. Dzień dobry wszystkim. Nowy sezon za pasem i z racji,że mój wierny kompan ( BH Lone Star )dopełnił żywota pod koniec zeszłego roku, przyszedł czas na coś zupełnie nowego. Docelowo opcja wodoszczelności była dla mnie wyznacznikiem - stąd MX Sport vs At Pro. Ale im dłużej czytam na forach nie potrafię być obojętny wobec XP Deus. Przy dwóch pierwszych miałem już wystarczającą ilość pytań ale biorąc pod uwagę Deus'a czuję się jeszcze dalej niż bliżej. Będę wdzieczny za rzeczowe rady, najlepiej w odniesieniu do porównań. Interesuje mnie głównie drobnica z pól i akweny ( linie brzegowe ). O ile oczywistości typu cena, ergonomia ( baterie, waga ) są do wyczytania to już sprawy jak separacja, szybkość ( szczególnie w przypadku użycia słuchawek bezprzewodowych ), potencjalny serwis i pragmatyka w terenie - bez Was sie nie obejdzie. Z góry dziękuję za pomoc. Darz dół
×
×
 • Create New...

Important Information