Skocz do zawartości

Bovington Tank Museum


egonnowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono.W czerwcu wybieram się do Bovington Tank Museum ,będę tam po raz pierwszy i mam pytanie do osób które już odwiedziły owe muzeum .Jak wygląda tam baza noclegowa ,gdzie nocowaliście i ile płaciliście? Nie ukrywam że szukam taniego noclegu ,wygody mi nie potrzebne,jadę na około tydzień,tak żeby dobrze zwiedzić muzeum i załapać się na tank fest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Witam !


Najlepsze rozwiązanie to udać się do miasteczka Wool , jest ono oddalone 3 km od muzeum, także można tam dojść nawet spacerkiem. Przy stacji kolejowej jest kamping , więc jeżeli jedziesz sam to za jedynkę zapłacisz grosze. Ja tam byłem w zeszłym roku latem i za 6-osobowy namiot płaciłem 18 funtów za noc.To jest moim zdaniem najtańsze rozwiązanie noclegu.Bilet wstępu do muzeum upoważnia do codziennych wizyt przez cały rok tak więc tydzień masz z głowy natomiast za tank fest będziesz musiał zapłacić dodatkową opłatę poza biletem wstepu do muzeum.
No to na tyle aha jedzenie w okolicy i w samym muzeum jest paskudne nawet jak na angielskie standarty , więc radzę się zaopatrzyc w opowiednią ilośc suchego prowiantu.
Pozdrawiam Knute
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź ,a orientujesz się czy w tym Wool jest może jakaś wypożyczalnia rowerów lub skuterów ? Jak na razie jadę sam i nie opłaca mi się wynajmowanie auta na Heathrow więc jadę pociągiem z Londynu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
z pociągiem trzeba trochę uważać jak kto jedzie pierwszy raz bo nie każdy zatrzymuje się w wool i po drodze odłącza się połowę składu trzeba wiedzieć do którego wagonu wejść a i kupując bilet tam i z powrotem zawsze musicie mieć w rączce dwie sztuki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie