Skocz do zawartości

Opinie na temat fisher f22


DziaBeł

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj .
Sam się wahałem pomiędzy f22 a f44 ostatecznie wybrałem f44 z tym , że jeszcze wtedy nie był tak drogi .

Serię tych wykrywaczy poznaje i co do obsługi powiem , że spokojnie ogarniesz po przeczytaniu instrukcji .

Z pewnościę f22 jest dobrą alternetywą do ace 250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam f22 kilka miesiecy, jest super, najlepszy wykrywacz jaki mialem
nie lubi zelaza,zasieg przyzwoity,
myslałem o f44 ale ze 400 trza doplacic,z doswiadczenia wiem ze miejscówka to podstawa wiec to olałem i kupilem f22 i sie ciesze bo maszynka hula bardzo dobrze,zdrów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslałem o f44 ale ze 400 trza dopłacić"
no nie 400 a 600 trzeba dopłacić, za te sześćset masz większą cewkę, program all metal, o 10 poziomów czułości więcej, FeTone, podświetlenie, a co najważniejsze strojenie do gruntu.
Pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Jeżeli chodzi o fishera 22 odradzam w polskich warunkach używanie trybu coin.
Wiele z monet które występują w polsce jest pomijanych .
Po za tym wykrywacz w porządku ,stosunek ceny do możliwości wykrywacz bardzo dobry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jak juz wiecie mam f22 zadowolony jestem bardzo ale pytanie kolejne czy warto dokupić do niego cewkę Nel tornado. Będąc na wykopach ze znajomym który takową ma powiedział mi ze jego sprzęt tak jak by stracił na czułości i nie chwyta drobniejszych przedmiotów. Czy to wina cewki wykrywacza czy poprostu operatora :) pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie traci na czułości ale przestaje widzieć drobne przedmioty. Cienkie sreberka to nie drobne przedmioty. Przykład: Nel tornado nie wykrywa części od kolczyka zwanego sztyft (taka zatyczka - baranek) ale cewka NEL Sharpshooter wykrywa ją idealnie. Taka jest charakterystyka dużych cewek.
Czy warto dopłacać do kilku cm? Jeśli byłby to 1-2 cm to nie warto. Ale różnica jest w głębokości większa, a i cewki NEL też są lepsze (przyjemniejsze - spokojniejsze) od tych, które są w oryginale np. w Minelabach. Ja po zakupie byłem zadowolony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cewki NEL też są lepsze (przyjemniejsze - spokojniejsze) od tych, które są w oryginale np. w Minelabach."
Niekoniecznie to prawda, że cewki NEL są lepsze od oryginalnych p. Minelabch". Jeżeli chodzi o minelaba x-terre 705 to akurat miałem cewkę NEL Sharpshooter i oryginalną elipse Minelaba 18,75 kHz. Cewka minelaba była głębsza, lepsza identyfikacja, stabilniejsza dawała wyraźny sygnał, w przypadku Sharpshooter sygnał był często rwany. Nie wiem jak reszta cewek Nel ale do x-terry nie polecam cewki Sharpshooter.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 10 months later...
Witam mam takie pytanie.Mam wykrywacz Fisher f22 od 5 miesięcy na początku lekko się wzbudzał na maksymalnej czułości 10.Z czasem zaczął się wzbudzać na 9 a teraz już na 8 się wzbudza co około 15 sekund na 7 jest już spokój czy to jest normalne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie