Skocz do zawartości

tasak francuski rekonstrukcja


mintdarek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegow
niedawno znalazlem tasak francuski model MLE1767 , niestety zostala tylko rekojesc cala glownia sie rozlozyla , nosze sie z zamiarem rekonstrukcji - oczywiscie nie jestem w stanie zrobienia tego sam takze chcialbym to oddac w jakes specjalistyczne rece , i tu moja prosba moze znacie jakas firme lub osobe ktora zajmuje sie tym profesjonalnie , chodzi mi o sprawdzone osoby i firmy ktore robily wam taka usluge i jakosc wykonania byla bardzo dobra zwracam sie z prosba o informacje o firmach godnych polecenia

bede wdzieczny za wszelakie informacje zwrotne
darek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem repliki tych tasaków. Największy problem był z uzyskaniem w przyzwoitej cenie choćby półfabrykatu nadającego się do wyprowadzenia na głownię identyczną z oryginałem. Na podstawie doświadczeń mogę powiedzieć, że ciężko znaleźć fachowca, co będzie wiedział o co chodzi. Są tacy, terminy mają półroczne, a ceny spodziewaj się min. 1tys.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, za tysiaka to większość tasaków można oryginalnych kupić. Robiona głownia do tasaka która z natury jest stosunkowo krótka, dodatkowo o ile posiada jakiekolwiek brudy to są jednostronne, nie może kosztować więcej ja 200 - 300 zł. Moim zdaniem przy większych kwotach dorabianie nie ma żadnego sensu.
Wojtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety prawda jest brutalna. Pozyskałem głownie za 350zł, które w licznych szczegółach nie wiele miały wspólnego z oryginałem. Prawdą jest też, że taniej idzie kupić oryginał niż robić replikę. Za przyzwoite oryginały tych tasaków zapłaciłem 400zł i 600zł z uszkodzoną pochwą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie