Jump to content

10. jubileuszowa Konferencja Popularnonaukowa miesięcznika Odkrywca. 15 - 17 maja 2015 r.


Bocian

Recommended Posts

10. jubileuszowa Konferencja Popularnonaukowa miesięcznika Odkrywca". 15 - 17 maja 2015 r.

Przygotowania do tegorocznej konferencji nabrały rozpędu. Przekazujemy najważniejsze informacje organizacyjne. Dokonaliśmy wyboru miejsca i spotykamy się we WROCŁAWIU! To miejsce nieprzypadkowe dla Odkrywcy", gdyż nieprzerwanie od ponad 15 lat mieści się tu nasza siedziba.

Wielokrotnie na naszych łamach pisaliśmy o Złocie Wrocławia, tajemniczych podziemiach pod miastem, schronach pod Rynkiem czy dworcem kolejowym, umocnieniach fortecznych, czy nieodkrytej do końca tajemnicy szpitala przy placu Grunwaldzki, o lądowisku przy Stadionie Olimpijskim, ukrytych poniemieckich skarbach i wywiezionych pod koniec wojny depozytach tutejszych banków... Podczas tegorocznej edycji będziemy mogli tych tajemnic w większości doświadczyć, zarówno podczas tradycyjnych prelekcji, jak i wędrówek po mieście oraz wypraw w okolice Wrocławia. Chcemy także pochwalić się nowoczesnym Wrocławiem - przyszłoroczną Europejską Stolicą Kultury.

Uwaga: koszt tegorocznej akredytacji wynosi 249,69 zł brutto
w tym 49,69 zł podatku VAT (203, zł netto) za osobę

Koszt akredytacji obejmuje: materiały konferencyjne w tym płytę CD ze specjalną prezentacją, okolicznościowy znaczek, przejazdy autobusami, wejście do wszystkich zwiedzanych obiektów bez dodatkowych opłat, ubezpieczenie NNW na czas trwania konferencji, piątkową kolację oraz sobotni obiad i jubileuszową kolację.
Zgłoszenia będą przyjmowane za pośrednictwem formularza elektronicznego. Rozpoczęcie sprzedaży akredytacji planujemy na pierwszą połowę kwietnia. Szczegóły na ten temat opublikujemy w kwietniowym numerze Odkrywcy". Podamy także, jaki obiekt wybraliśmy na bazę konferencji, i w jaki sposób będziecie Państwo mogli zarezerwować tam nocleg.

Aktualne informacje zawsze na naszej stronie www.odkrywca.pl, oraz profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/Odkrywca

W razie jakichkolwiek pytań: piszcie na adres mejlowy: konferencja@odkrywca.pl
Do Waszej dyspozycji są także telefony: 71 329 71 71, 71 328 83 71

Serdecznie zapraszamy stałych Bywalców, którzy doskonale wiedzą, czego można się spodziewać, a także wszystkich tych, którzy jeszcze nie brali udziału w konferencjach Odkrywcy". Z naszej strony gwarantujemy, jak zawsze, pełną satysfakcję wszystkim Uczestnikom.


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Bocian 14:54 31-03-2015
Link to comment
Share on other sites

Uwaga!

Już od północy z 31 III na 1 IV br. uruchomiony zostanie system zapisów na X Konferencję Odkrywcy, która odbędzie się we Wrocławiu w dniach 15-17 V 2015 r.
Wzorem lat ubiegłych rejestracja odbywa się w formie elektronicznej. Oto szczegóły, jak można jej dokonać oraz informacje dotyczące możliwości rezerwacji noclegów.

Po raz kolejny korzystamy z Systemu Coffee, tak więc niektórzy znajdą ubiegłoroczne dane, które prosimy zweryfikować. System jest bardzo intuicyjny i na pewno nie sprawi nikomu trudności. Opisowe okienka pomogą wszystkim w prawidłowym wypełnieniu formularza rejestracyjnego, gdzie musimy podać: swoje imię i nazwisko i numer PESEL niezbędny do ubezpieczenia. Wiemy, że bardzo często uczestniczycie w konferencji w gronie rodziny lub zaprzyjaźnionych osób. Pamiętamy o tym, i w formularzu rejestracyjnym przewidzieliśmy dodatkowe rubryki z imieniem i nazwiskiem, w których powinniście wpisać, z kim chcecie być w jednej grupie - możecie dodać kilka osób.
Uwaga: wpisanie tych osób nie jest równoznaczne z ich rejestracją. Każdy uczestnik rejestruje się oddzielnie. Stali bywalcy wiedzą, o co chodzi, chociaż bywa, że i oni o tym zapominają. Tym, którzy będą z nami pierwszy raz, zwracamy szczególną uwagę na uzupełnienie tej informacji, ponieważ w dniu konferencji, już na miejscu w biurze konferencyjnym, odznaczamy Wasze zgłoszenia na przygotowanych wcześniej listach grupowych i wówczas UWAGA! zmiany będą niemożliwe.
Pozwoli nam to uniknąć chaosu podczas rejestracji.

Panel rejestracji wyświetli się po kliknięciu w poniższy link lub wpisaniu go bezpośrednio do przeglądarki.

http://www.systemcoffee.pl

Krótka instrukcja rejestracji:

1. Po zalogowaniu się do panelu rejestracyjnego uzyskamy dostęp do formularza - jako uczestnik. Należy wypełnić go zgodnie z wymaganiami systemu. W formularzu przewidziana jest opcja dodawania osób towarzyszących czyli tych, z którymi chcemy być w jednej grupie Tutaj także będziemy mogli wpisać dane firmy, gdy potrzebujecie fakturę.
2. Po prawidłowym wypełnieniu formularza, przejdziemy do strony płatności. Płatności można dokonać:

- bezpośrednio na konto organizatora: IBHiK sp. z o.o.
numer 98 2490 0005 0000 4520 6153 2533,
lub
- on-line z wielu kanałów za pośrednictwem firmy Dotpay.

Potwierdzenie rejestracji, płatności oraz wszelkich, nawet późniejszych, zmian, zostanie wysłane do uczestnika na podany adres mailowy.
Mamy nadzieję, że cały proces rejestracji i opłat nie sprawi nikomu trudności.

UWAGA: system rusza 1 kwietnia br. i trwa do wyczerpania 200 akredytacji lub do końca kwietnia. Wszelkie reklamacje, zwroty i zmiany personalne przyjmujemy do 6 maja br. Po tym terminie, ze względów logistycznych, nie będziemy mogli, przy rezygnacji uczestnika, zwrócić wpłaty.

NOCLEGI

Tegoroczną bazą naszej konferencji są: *** Hotel Campanile Wrocław Centrum i * Hotel Premiere Classe Wrocław stanowiące jeden kompleks przy ul. Ślężnej 26 we Wrocławiu. Hotele dysponują pokojami jedno i dwuosobowych a także łączonymi pokojami rodzinnymi. Rezerwacji noclegów można dokonać od 1 kwietnia br. w dziale rezerwacji - na hasło Odkrywca":
- telefonicznie, dzwoniąc na numer + 48 71/ 783 03 50
- pisząc na adres e-mail: reservations.wroclaw.centrum@campanile.com

Istnieje możliwość przedłużonego pobytu w hotelu na tych samych warunkach dobę przed lub po konferencji. Cena noclegu ze śniadaniem wynosi, w zależności od kategorii hotelu: 175 zł lub 120 zł za pokój jednoosobowy i 199 zł lub 140 zł za dwuosobowy. Parking na terenie obiektu płatny.
Bezpłatne parkingi są dostępne w najbliższej okolicy.
Oczywiście we Wrocławiu jest wiele innych możliwości noclegowych, ale te musicie znaleźć już we własnym zakresie.
Wszelkie dodatkowe i aktualne informacje możecie także uzyskać:

- telefonicznie: 71 329 71 71 lub tel. komórkowy 501 675 126
- e-mail: konferencja@odkrywca.pl
- na naszej stronie wwww.odkrywca.pl
- oraz na naszym profilu na facebooku https://www.facebook.com/Odkrywca

Serdecznie zapraszamy do spędzenie weekendu z Odkrywcą".
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information