Skocz do zawartości

Silesia Exploration XIII Zlot Kwiecień 2015


torba5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam
w tym roku poszło ekspresowo liczba chętnych przerosła nasze oczekiwania :),na jesieni pomyślimy o jakimś zlocie komercyjnym ,choć to pewnie nie będzie to samo ,pomyślimy .
Czyli sprawa ma się prosto lista uczestników jest już zamknięta ,na tą chwilę możemy zrobić ewentualnie listę rezerwową choć to pewnie góra 2 miejsca mogą się zwolnić ,dziękuje wszystkim zainteresowanym teraz pozostało jeno oczekiwanie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
kurde ale macie fajnie :((( a mnie w domu już szlak trafia :( ale spoko dobrze zrosną mi się 2 tytanowe śruby w barku to na następny wyjazd już nic mnie nie powstrzyma ( chyba że kolejne śruby ) Ciekawe w jakiej teraz odległości ode mnie będą się wzbudzać wykrywacze hehehhe
ps proszę mnie pożałować i znaleźć mi coś ładnego (Cupek i człowiek o 5 mosznach liczę na was ! )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sid , będziesz musiał sobie teraz chińczyka" kupić to będzie pracował stabilnie :)
Kuruj sie kuruj to może gdzieś na majówke skoczymy :)

A chłopakom na zlocie życzę samy dołków pełnych klamerek i innego ustrojstwa które lubicie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie