Skocz do zawartości

bunkier Czatkowice


Rekomendowane odpowiedzi

Czy wiecie może co to za bunkier jest w Czatkowicach koło Milicza? I z której wojny, miałem się tam wybrać, ale nie dla mnie militarka. Jeśli to komuś coś pomoże w wypadzie w nasze strony to jeszcze jeden jest w Bukowicach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale na mapie widac ten w Czatkowicach. Jest na wylocie na Grabownice, na polu po lewej stronie. Ten w Bukowicach jest koło kościoła więc raczej nic z tego, ale jest na posesji i jeśli właściciel się zgodzi, to czemu nie. Nie są to jakieś duże bunkry, ale ten w Czatkowicach jest w dziwnym miejscu, bo tam nie idzie jakaś trasa,tylko zwykła droga do wioski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukałem tego miejsca na mapach. Trochę to trwało bo chodzi o m. Grabownica a nie Grabownice. Bunkra" nie znalazłem, a tylko kawałek okopu, o ile dobrze to interpretuję, to usypanego na terenie podmokłym. Ale i unkry" mogą być w pobliżu.

Napisz dokładniej gdzie jest ten unkier" w Bukowicach.
Po tej stronie drogi co kościół, czy może na przeciwko, i jak daleko.

Może kiedyś będzie okazja to się tamtędy pojedzie i zrobi jakieś foto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki kolego o błąd w nazwie. Jak wyjeżdża się z Czatkowic to po lewej stronie na polu,widać krzak lub coś takiego. Ten bunkier jest częściowo w ziemi. A jeśli chodzi o ten w Bukowicach ,to jest przy głównej po stronie kościoła, na posesji ze stawem, lub następnej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie