Skocz do zawartości

2014.Unbroken/Niezłomny


Kurt

Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiada się dobre kino, ale co z tego wyjdzie hm, mam nadzieję, że przekonamy się już w styczniu 2015.
Na marginesie w USiA wychodzi 25 grudnia 2014 :)

Film Angeliny Jolie na podstawie, bestsellerowej książki Laury Hillenbrand. Dzięki pomocy rodziny Louis Zamperini (Jack O'Connell) został jednym z najlepszych biegaczy. II wojna światowa przekreśliła jego plany bicia rekordu świata na dystansie 1 mili i rzuciła nad Pacyfik. Jego samolot został zestrzelony, 47 dni dryfował na oceanie, przeżył 2 lata japońskich obozów jenieckich. - Materiały prasowe

trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=XrjJbl7kRrI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Wczoraj obejrzałem. Jeśli ktoś nastawia się na wielką batalistykę, to będzie zawiedziony. Na początku sekwencja walki z atakującymi ero" i to praktycznie wszystko. Bombowiec głównego bohatera uległ awarii w czasie misji ratunkowej. Po długiej tułaczce w oceanie ocaleni lotnicy trafiają do japońskiej niewoli.W obozie jenieckim między bohaterem a komendantem Watanabe toczy się jakaś psychologiczna rozgrywka, którą Japończyk przegrywa.Zdziwiło mnie to, że komendantem obozu jest kapral. ale skoro film oparty jest na faktach, to widocznie tak było.Film bardzo długi(ponad 2h), solidnie zrobiony, ale niczego mi nie urwało:).Widziałem lepsze o podobnej tematyce np. Król szczurów.Ogólnie jednak warto.

Pozdrawiam
Artur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie