Jump to content

Zgubiona obrączka - Garrett At Pro


zedzik

Recommended Posts

Witam,

podczas dzisiejszego wyjścia spotkała mnie niemała przykrość. Zgubiłem mianowicie obrączkę :( Ślub był miesiąc temu więc szkoda jest tym większa... Miesiąc temu zmieniłem moją deltę na At Pro. I tutaj moje pytanie. Czy ktoś z doświadczonych użytkowników mógłby mi powiedzieć jak najlepiej ustawić ten sprzęt na znalezienie takiej obrączki. Powinna leżeć na wierzchu. Wypadła przez dziurę. o której nie wiedziałem w zapinanej na zamek kieszeni. Teren to pole z niską trawą i miejscami gołą ziemią.

Obrączka to złoto 585 waga od 6 do 6.5 grama.

Będę wdzięczny za wszystkie podpowiedzi. Jaką ustawić czułość, żeby nie łapało za głęboko, na jakim trybie chodzić i w jakim zakresie sygnały powinna dawać taka obrączka.

Dziękuję za pomoc.

Jacek
Link to comment
Share on other sites

Dzięki, ale nie da się dokładniej wskazać zakresu po dla 585 i wagi? pole może nie jest jakieś strasznie zaśmiecone, ale kawałek mam do przeczesania. Swoją drogą trafiłem tam dzisiaj w godzinę 3 pfen 1760 bardzo ładna moneta, piękny pruski guzik i 1/2 siber groschen 1825. Tylko obrączki szkoda.

Pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

Najwięcej miałem wskazań około 50-55. Ale skoro nie będziesz kopał sygnałów to naprawdę szybko to oblecisz. A kopać nie będziesz skoro dopiero zgubiłeś? Najprościej weź obrączkę żony (zapewne obrączka podobna) i popatrz na wyświetlacz.
Link to comment
Share on other sites

Nie ustawiaj czułości na max bo będziesz kopać to co jest głęboko zakopane, czułość ustaw na minimalną wartość a cewkę prowadź blisko ziemi, przecież obrączka nie jest zakopana tylko leży na ziemi.
Pozdro i powodzenia w znalezieniu obrączki.
Link to comment
Share on other sites

Kolego jak masz At Pro i chociaż parę razy wprowadziłeś go na spacer" to po co to pytanie? Obrączka leży na samym wierzchu. Ustaw tam sobie program na kolor i naprzód, centymetr po centymetrze przeszukaj teren gdzie ma ta zguba leżeć. Jak tam jest to ją znajdziesz, chyba, że zgubiłeś ją gdzie indziej.

Pozdrowionka
Ps. Współczuje jak się świeżo upieczona żonka dowie, że posiałeś obrączkę.
Link to comment
Share on other sites

Mam At pro ponad dwa lata i co ci mogę poradzić, to o ile teren nie jest totalnym śmietnikiem, to spróbuj na pro zero. Wtedy na pewno nie pominiesz obrączki. Złotko niestety nie jest super-przewodnikiem. obrączka jest spora 6,5 gr więc powinno ładnie pokazać. Moja ma ok. 4,6 gr i pokazuje równo 60 na wyświetlaczu. U ciebie może być podobnie, ale nie musi.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information