Jump to content

przychodnia lekarska w PRL a metale szlachetne


Recommended Posts

witam, może to głupie pytanie z mojej strony, więc przepraszam. Część mojej rodziny mieszka w budynku w którym była w wiosce w czasach PRL-u przychodnia wraz z stomatologiem. jak niekiedy jest ziemia kopana pod drzewka to trafiają się szklane buteleczki wraz z zawartością (takie które trzeba szklaną szyjkę odłamać aby zrobić zatrzyk), chciałem całą działkę sprawdzić lecz jest ogromny sygnał na całej działce (był tam wyrzucany popiół i śmieci z przychodni- nie to co teraz że wszystko jest odbierane, lub prawie wszystko). I mam takie pytanie czy coś mogę tam trafić z metali szlachetchych?
Link to comment
Share on other sites

Najpewniej właśnie pozostałości amalgamatów dają sygnały, co do rewelacji kolegi wirakocza to przesiałbym przez sitko:)sam jtem dentystą, moja osobista mamuśka też mam dużo amalgamatów chodzę z wykrywką i nie pikam a przecież non stop oddziaływują na mnie siedząc w mojej buzi;)
Link to comment
Share on other sites

Ciekawi mnie co można tam trafić jak na razie kilka lat temu został tam znaleziony krzyż taki jak z szkicu trafił do zaprzyjaźnionego muzeum (trochę nie do tematu ale ciekawostka; budynek poniemiecki z pianki betonowej i muru pruskiego), jak mówili że jeżeli komuś wyrywali ząb to go palili czy to prawda to niewiem. Jak się mi uda załatwić wykrywacz z dobrą dyskryminacją to mam zapewnioną zgodę na sprawdzenie terenu, bo mieszkańcy są ciekawi co tam może jeszcze być.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information