Skocz do zawartości

Bitwa Pancerna w Lisowie koło Kielc


MichałT34

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich...jestem bardzo zainteresowany bitką pancerną która miała miejsce 1945 roku w Lisowie koło Kielc. Piszę do was z taką prośbą ponieważ jestem mieszkańcem Lisowa i jestem bardzo zainteresowany przebiegiem walk jakie miały miały tu miejsce.Jeśli ktoś miałby jakiekolwiek informację bądz zdjęcia proszę o kontakt. Najbardziej szukam zdjęć z lisowa z czasów wojny. Proszę o kontakt na e-maila: rafal1882@gmail.com Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://odkrywca.pl/sd-kfz-251-i-pz-kpfw-v-panther-jakie-wersje-,700030.html#700030 - końcówka tematu

Skoro mieszkasz w Lisowie, to Ty powinieneś nas zasypywać informacjami, a nie my Ciebie. Co udało Ci się dowiedzieć? Przecież na pewno żyją jeszcze świadkowie wydarzeń z 1945 roku... Czy mógłbyś zrobić współczesne zdjęcie miejsca uwidocznionego na focie z dwoma ygrysami"? A może to nie Lisów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mieszkańców Lisowa którzy mogą coś wiedzieć to w tym momencie jest ich może 2 i powiem ci tak że to co wiedzieli to już powiedzieli. Ogólnie w Lisowie ludzie którzy w czasie wojny byli dziećmi wiedzą tylko to co rodzice im przekazali. Jeśli chodzi o bardziej szczegółowe informację to jest z tym ciężko. Tak jak pisałem wcześniej najbardziej interesują mnie zdjęcia z tych czasów bo teraz ciężko jest coś znaleźć. Jeśli ktoś miałby dostęp do takich zdjęć to proszę o kontakt. A co do zdjęcia tych tygrysów to niemal że w 100% jest to zdjęcie z Lisowa ale ciężko jest określić w krórym miejscu było robione bo niema żadnego punktu odniesienia. Jeszcze będę myślał nad tą sprawą. Jeśli będę miał coś konkretnego to dam znać... Jak coś to pisać na emaila- rafal1882@gmail.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie